۱۲۰۹۱۴۰۰

تعریض فخيم زاده به صدف طاهريان: اگر براي ورود به سينما بايد فساد اخلاقي داشت، شما كه خودت چند فيلم بازي كرده‌اي، پس…

سینماژورنال: مهدی فخیم زاده بازیگر و کارگردان ایرانی مهمان پنجشنبه ۵ آذرماه برنامه “شهرفرنگ” شبکه خبر بود.

به گزارش سینماژورنال فخیم زاده حین صحبتهایش در این برنامه تعریضی هم زد به صدف طاهریان بازیگری که اخیرا و بعد از مهاجرت کشف حجاب کرده و سینمای ایران را زیر سوال برده است.

فخیم زاده در پاسخ به مجری برنامه که از وی درباره کثیفی سینما پرسید گفت: نسبت به سينماي بقيه جاها سینمای ما خيلي پاك است و نسبت به مشاغل ديگر هم مسائل طرح شده درباره آن، برابر و يكسان است.

مهدي فخيم زاده با اشاره به ادعاهای طاهریان درباره پشت پرده سینمای ایران ادامه داد: اگر ورود به سينماي ايران با پذيرفتن كارهاي خلاف و فساد اخلاقی است و سينماي ايران پشت پرده كثيفي دارد، خب خود شما كه چند تا فيلم بازي كردي ، پس خودت هم …

اگر دولت پول بدهد خودم هم می گیرم
این کارگردان که از اعضای شورای تازه تاسیس تحقیق و توسعه راهبردی سینمای ایران است و شنیده شده متن بیانیه سوم شورای راهبردی درباره لزوم قطع کردن حمایتهای دولتی از سینما هم با نظر وی نگارش شده اظهارنظر جالب و البته عجیبی را هم درباره فیلمسازی با حمایت دولت بیان کرد.
وی گفت: همين الان كه من مخالف پول دادن دولت و سبنماي دولتي ام ، فردا اگر بخواهم فيلم بسازم و ببينم دولت کمک می کند، حتما خود من هم مي گيرم.

بهترین آثارم
فخیم زاده در جایی دیگر از این گفتگو هم بهترین محصولاتش را فیلمهای “تاواريش” و “همسر” و سریالهای “ولايت عشق” و “خواب و بيدار” اعلام كرد.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=14019

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "تعریض فخيم زاده به صدف طاهريان: اگر براي ورود به سينما بايد فساد اخلاقي داشت، شما كه خودت چند فيلم بازي كرده‌اي، پس…"

  1. صدر گفت:

    جناب فخيم‌زاده! شما ديگه چرا؟ از شما بعيد بود اين حرف‌ها. خانم طاهريان گفته اگر به اين خواسته‌ها تن مي‌دادم، پله‌هاي ترقي را به سرعت طي مي‌كردم و…. در مورد كمك دولتي هم شما و امثال بهروز افخمي همه‌تون مثل هميد. با دست پس مي‌زنيد، با پا پيش مي‌كشيد و سياست دو بام و يك هوا داريد. اگر با مردم صادق نيستيد، حداقل با خودت صادق و روراست باش.///

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code