۱۷۰۹۱۴۰۱

#علی_نصیریان بازیگر پیشکسوت اظهار داشت⇐برای #لامینور با سر دویدم!/رد پیشنهاد بازی در #اجاره_نشینها باعث دوری چهل ساله از مهرجویی شد!/بدون خواندن فیلمنامه لامینور با مهرجویی قرارداد بستم!/دیگر توان کار تئاتر ندارم!/مدیران به جای برگزاری جشن به فکر ارتقای معیشت اهالی هنر باشند

فیلم لامینور +علی نصیریان

سینماروزان: سینما را با مهرجویی شروع کردم و برای فیلم #گاو او حتی برایمان جلسه تمرین بازی جلوی دوربین گذاشت. بعدتر بنا بود در فیلم اجاره نشینها هم بازی کنم ولی مهرجویی نقشی را پیشنهاد داد که نپذیرفتم و همین هم باعث ناراحتی ایشان و دوری چهل ساله شد.

علی نصیریان بازیگر مطرح با بیان مطلب فوق به نرگس عاشوری در روزنامه ایران گفت: بعد از چهل سال وقتی رضا درمیشیان تهیه کننده لامینور تماس گرفت و دعوت به همکاری کرد با سر دویدم و بدون اینکه سناریو را بخوانم گفتم برای مهرجویی با سر قرارداد می بندم. 

نصیریان ادامه داد: من همواره در حال آموختن هستم و از مهرجویی همچنان می آموزم. او اسطوره است و هم تکنیک را بلد است و هم بینش سینما دارد.

 

این بازیگر درباره دوری از تئاتر گفت: کار تئاتر پیشنهاد شده ولی دیگر توانش را ندارم و نمیتوانم با این سن و سال و در این ترافیک و دود به مرکز شهر بروم و برگردم.

علی نصیریان گفت: از مدیران صنفی می خواهم به جای برگزاری جشن و بریز و بپاش به دنبال ارتقای معیشت اهالی هنر باشند و از مخاطبان میخواهم کتاب بخواهند و ازجمله دو کتاب #زبان_زنده نوشته منوچهر انور و #ترجمه_های_صادق_هدایت از داستانهای چخوف و استون شرو و آلفونسو دو مارتین و… را بخوانند و یادمان نرود هدایت نویسنده ای بود که اولین ترجمه های مدرن را ارائه داد.

علی نصیریان: بدون خواندن فیلمنامه لامینور با مهرجویی قرارداد بستم!

علی نصیریان: بدون خواندن فیلمنامه لامینور با مهرجویی قرارداد بستم!

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=69287

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code