۱۵۰۷۱۴۰۱

علی نصیریان: از بازداشت تهیه‌کننده “شهرزاد” حیرت‌زده‌ شدم/ حضورم در “شهرزاد۲” منتفی است

سینماروزان: علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که سال گذشته با حضور در نقش “بزرگ آقا”ی سریال “شهرزاد” در کانون توجه مخاطبان قرار گرفت بعد از پشت سر گذاشتن بازی در این سریال در هیچ محصول نمایشی دیگری ایفای نقش نکرده است.

به گزارش سینماروزان پیشتر شایعاتی شنیده شده بود درباره حضور علی نصیریان به عنوان بازیگر سکانسهای فلاش بک در فصل دوم “شهرزاد” اما نصیریان حالا می گوید که هیچ نقشی در فصل دوم این سریال نخواهد داشت.

نصیریان با اشاره به اینکه این روزها بیشتر مشغول خواندن فیلمنامه های پیشنهادی است به سینماروزان گفت: برخلاف شایعات در “شهرزاد۲” نیستم چون کاراکتر من در فصل اول سریال فوت می کند و دیگر معنا ندارد به سریال برگردم.

علی نصیریان درباره حضورش به صورت فلاش‌بک در فصل دوم “شهرزاد” بیان داشت: نمی‌شود کل زمان سریال را فلاش‌بک گذاشت چون بی‌معنی است. فقط می شود برخی جاها را فلاش‌بک گذاشت که آن هم به نظرم لازم نیست برای همین حضورم در فصل دوم “شهرزاد” منتفی است.

*بازداشت تهیه کننده “شهرزاد” حیرت‌زده ام کرد

این بازیگر ۸۱ ساله در پاسخ به این پرسش سینماروزان که آیا خبر بازداشت تهیه کننده “شهرزاد”(اینجا را بخوانید) را شنیده و واکنش اش به این خبر چیست اظهار داشت: بله، این خبر را هفته قبل شنیدم و البته خیلی هم تعجب کردم. البته این بازداشت مربوط به مسائل اقتصادی و کاری خودش بود و ربطی به سریال “شهرزاد” نداشته است.

نصیریان درباره میزان شناختش از تهیه کننده بازداشتی اظهار داشت: تماسی با ایشان نداشتم و سر همین سریال «شهرزاد» چند دفعه ایشان را دیدم.

وی ادامه داد: ارتباط چندانی با این تهیه کننده نداشتم و فقط چند بار ایشان را دیدم؛ آدم معقولی به نظر می‌رسید و آن‌تایم بود. از نظر تسویه حساب آدم منظمی به نظر می‌رسید و حساب و کتاب تمامی عوامل را به خوبی داد. برای همین حیرت‌زده شدم از بازداشت ایشان که آن هم مربوط به مسائل اقتصادی‌شان بود که من درباره آن ابدا اطلاعی نداشتم.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=29694

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "علی نصیریان: از بازداشت تهیه‌کننده “شهرزاد” حیرت‌زده‌ شدم/ حضورم در “شهرزاد۲” منتفی است"

 1. رهاتر از دریا گفت:

  ملاک خوب بودن در سینما
  همینه که طرف خوش حساب باشه
  حالا این پول از کچا اومده که طرفو خوش حساب کرده
  مشخص نیست

 2. لاله گفت:

  اقای نصیریان
  چرا نیستی تو شهرزاد۲
  بدون شما بار بازیگری میاد پایین
  دیگه خسته شدیم از شمایل تکراری شهاب

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code