۰۷۱۱۱۴۰۱

علی انصاریان شهید شد!!!+فیلم و عکس

سینماروزان: علی انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس که در سالهای اخیر بشدت درگیر بازیگری شده و در چندین فیلم از محصولات شبکه خانگی به عنوان بازیگر یا تهیه کننده حضور داشته در تازه ترین کار بازیگری خود شهید شد!!!

به گزارش سینماروزان “یک هفت پنج” عنوان یک مستند-داستانی است به کارگردانی سعید چاری و علی انصاریان در آن با گریمی متفاوت نقش شهید مهدی رضایی مجد کاپیتان سالهای دور تیم ملی جوانان را ایفا کرده است.

مهدی رضایی مجد که سابقه سالها بازی در تیمهای اکباتان و تهران جوان را داشت در سال ۶۵ به پرسپولیس هم دعوت شد اما بخاطر حضور در جبهه قید این دعوت را زد.

رضایی مجد که در هر دو عملیات کربلای ۴ و ۵ حضور داشته و بخشهایی از زندگیش به شهدای غواص گره خورد در نهایت در جریان عملیات کربلای ۵ شهید شد.

“یک هفت پنج” که فیلمبرداریش به تازگی به پایان رسیده، زندگی این فوتبالیست-شهید را در سه مقطع کودکی، نوجوانی و جوانی روایت می کند و در این بین علی انصاریان بازیگر نقش دوران جوانی این شهید است.

برای دیدن نماهایی از حضور انصاریان با شمایل شهید رضایی مجد اینجا را ببینید.

فهرست عوامل “یک هفت پنج” به شرح زیر است:
کارگردان و تدوین : سعید چاری، فیلمنامه و پژوهش : ثنا صادقی، مدیر تولید : سید محمد پاچناری، گریم : مینا اصلانی، طراح لباس : مریم جعفری، عکاس : محمد خاکباز، دستیار کارگردان : سیاوش چاوشی، جانشین تولید : مهران اسبقی

علی انصاریان در قالب شهید رضایی مجد در "یک هفت پنج"
علی انصاریان در قالب شهید رضایی مجد در “یک هفت پنج”
image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35782

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "علی انصاریان شهید شد!!!+فیلم و عکس"

  1. علیرضا گفت:

    خدا بیامرزدش…

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code