۱۶۰۵۱۴۰۱

“در انتظار سرمايه گزار”؛ مهرجويي هم به صف پرشمار بازيگران اين نمايش پيوست؟!

سینماژورنال: در شش ماه گذشته مرتب خبرهای مختلفی درباره ساخت قسمت دوم موزیکال “سنتوری” شنیده می شد.

به گزارش سینماژورنال از عدم حضور بهرام رادان و محسن چاووشی در این اثر گرفته تا استفاده از دو رپر جوان برای ساخت آهنگ و آوازخوانی در این قسمت از جمله اخباری بوده که ظرف ماههای گذاشته درباره “سنتوری۲” شنیده شد.

با این همه این فیلم که با نام “سنتوری: مرد پاییزی” مجوز ساخت گرفت هنوز وارد پیش تولید هم نشده است و انگار مشکل اصلی آن هم نداشتن سرمایه گذار است؛ همان مقوله ای که بخش عمده سینمای ایران مدام از آن می نالند و به تعبیری نمایشی شده است با عنوان “در انتظار سرمایه گزار”!

در وهله اول باید تکلیف سرمایه‌گذار فیلم معلوم شود

به تازگی فردی به نام هادی خوانساری که گویا مدیر برنامه های داریوش مهرجویی است باز هم درباره مشکل سرمایه گذار حرف زده است. وی به “ایسنا” گفته است: فعلا مشغول رایزنی با سرمایه‌گذاران مختلف هستیم و در وهله اول باید تکلیف سرمایه‌گذار فیلم معلوم شود. به همین دلیل معلوم نیست پیش تولید فیلم پیش از سال نو آغاز شود. چون باید با تمام عوامل قرارداد بسته شود و این موضوع زمان‌بر خواهد بود.

مهرجویی دوباره کل فیلمنامه را بازنویسی کرد

این مدیر برنامه ها با اشاره به بازنویسی مجدد فیلمنامه “سنتوری۲” بیان داشته است: مهرجویی تصمیم گرفت دوباره کل فیلمنامه را بازنویسی و ویرایش کند و این چنین است فیلمنامه «سنتوری ۲» به مراحل نهایی رسیده است. البته نسخه جدید خیلی هم نسبت به نسخه قبلی متفاوت نیست، اما آخرین روتوش‌هایی است که بر فیلمنامه انجام شده است.

هادی خوانساری درباره ترکیب احتمالی بازیگران این فیلم توضیح داد: هنوز هیچ بازیگری به طور قطعی انتخاب نشده است.

موزیسینهای فیلم مشخص شده است

وی با تأیید مشخص بودن موزیسین ها و خواننده فیلم نیز گفت: این ترکیب مشخص شده است اما فعلا قرار نیست اعلام کنیم و تنها نکته‌ای که می‌توانم بگویم، این است که این فیلم به لحاظ موسیقی با «سنتوری ۱» بسیار متفاوت است.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۱۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=18148

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code