۰۸۱۱۱۴۰۰

علیرغم ادعاهای قبلی، فیلم “خورشید” مجیدی به جشنواره نرسید و تریلر”پسرکشی” وارد شد!/پرسش: “خورشید” که آماده نبوده چگونه توسط هیات انتخاب دیده و وارد بخش مسابقه شده بود؟؟

پسر+کشی

سینماروزان: همان طور که پیش‌بینی می‌شد و علیرغم ادعاهای دبیرخانه فجر، فیلم “خورشید”مجید مجیدی به جشنواره نرسید تا دبیرخانه جشنواره در اطلاعیه‌ای از ورود یک فیلم تازه به جشنواره بگوید.

دبیرخانه از طولانی شدن مراحل فنی فیلم “خورشید” به‌عنوان دلیل نرسیدن آن گفته ولی نگفته فیلمی که آماده نبوده چگونه توسط هیات انتخاب دیده شده و وارد بخش مسابقه شده؟؟ و اساسا بهتر نبود فیلمی که آماده نیست رزرو شود و نه فیلمهای آماده؟؟

دبیرخانه جشنواره فیلم فجر درباره نرسیدن “خورشید” و ورود فیلم “پسرکشی” به جشنواره اعلام کرد: نظر به اینکه فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی و تهیه کنندگی آقایان بنان و مجیدی به دلیل طولانی شدن مراحل فنی فیلم، تا زمان مقرر آماده نمایش نشد، با توجه به مقررات اعلامی، فیلم سینمایی «پسرکشی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدهادی کریمی وارد بخش مسابقه جشنواره می‌شود و از تاریخ ۱۴ بهمن ماه جایگزین فیلم «خورشید» در جدول نمایش می‌شود. در عین حال به منظور احترام به خواست مخاطبان و تماشاگران عزیزی که بلیت های این فیلم را پیش خرید کرده‌اند و همچنین ارج‌گذاری به تلاش سازندگان که با اهتمام فراوان و به احترام تماشاگران همچنان در حال آماده سازی فیلم هستند، از زمانی که فیلم «خورشید» آماده نمایش شود در زمان‌های پیش بینی در جدول نمایش فیلم «خورشید» نمایش داده خواهد شد و برای فیلم «پسر کشی» با اعلام قبلی از طریق سایت فروش جشنواره (فجر تیکت) نمایش‌های اختصاصی به تعداد مشابه سایر فیلم‌های سینمایی پیش بینی خواهد شد.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=59279

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code