۱۲۰۱۱۴۰۲

علیرضا سجاد‌پور: درباره ممنوع‌الکاری باران کوثری هیچ گفتگویی با وی نداشتم/ایشان مرا با شخصی دیگر اشتباه گرفته!

سینماژورنال: باران کوثری بازیگر زن سینما در تازه ترین گفتگویش نکاتی را درباره ممنوع‌الکاریش در دولت دهم بیان کرده و البته این مساله را هم مطرح کرده که در آن دوران چند باری را با علیرضا سجادپور رییس وقت اداره نظارت در این باره صحبت کرده بود و به نتیجه ای نرسیده بود.

به گزارش سینماژورنال کوثری در این باره گفته بود: در سینما می شنیدم که آدم ها می خواهند با من کار کنند ولی بعد زنگ می زدند به من که به ما گفته اند نه. من هم زنگ میزدم آقای سجادپور… و او می گفت: ” نه خانم این حرف ها چیست و کی گفته” ولی باز یک کارگردان دیگر می گفت ما رفته ایم ارشاد و به ما گفته اند این کار را نکنید. بازی بدی با من راه انداختند…

هیچ گفتگویی با کوثری نداشتم

برای اینکه واکنش علیرضا سجادپور نسبت به این قضیه را بدانیم سراغ وی رفته و از او پرسیدیم که آیا واقعا این طور بوده که کوثری با او تماس گرفته و وی سر کارش گذاشته. سجادپور در این باره به سینماژورنال گفت: هرگز! اصلا در آن ایام هیچ گفتگویی با خانم کوثری نداشتم و چنین مساله ای از سوی ایشان به من ابلاغ نشد.

ایشان مرا با شخصی دیگر اشتباه گرفته اند

وی ادامه داد: شخصا با ایشان صحبتی نداشتم و شاید ایشان مرا با شخصی دیگر اشتباه گرفته اند.

سجادپور در پاسخ به این پرسش که آیا اگر امکانش بود برای رفع ممنوع الکاری وی کاری می کرد بیان داشت: حقیقتش اینکه بعد از پایان دوران کاریم سعی کردم از هر گونه روایت نگاری نسبت به آن دوران پرهیز کنم و اجازه دهم مدیران دولت جدید فرصت کافی برای فعالیت داشته باشند.

در زمان مناسبتر حرفهایی فراوان برای مخاطبان دارم

این چهره سابق مدیریتی خاطرنشان ساخت: البته در فرصت و زمانی مناسب حرفهای گفتنی فراوان برای مخاطبان دارم ولی در برهه فعلی همین قدر بگویم که هیچ تماسی از طرف خانم کوثری با من صورت نگرفت.

تلاشهای سجادپور برای اکران “من مادر هستم”

به گزارش سینماژورنال اظهارات کوثری و حالا پاسخ سجادپور به وی در شرایطی رخ داده که به هنگام اکران فیلم پرحاشیه “من مادر هستم” که اتفاقا یکی از دلایل مخالفت افراطیون با اکرانش حضور باران کوثری در آن بود سجادپور به عنوان مدیر اداره نظارت و ارزشیابی تلاش زیادی را برای کمک به اکران و روی پرده ماندن فیلم انجام داد.

البته که در آن هنگام سجادپور به واسطه صدور پروانه نمایش “من مادر هستم” به شدت تحت فشارهای رسانه های خاص قرار گرفت ولی با این حال از موضعش کوتاه نیامد و علیرغم اینکه حوزه هنری هم از پخش فیلم در سینماهایش جلوگیری به عمل آورد اما باز هم سجادپور همه تلاش اش را برای امتداد اکران فیلم انجام داد و همین باعث شد که فیلم تا پایان اکران روی پرده بماند.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=1172

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "علیرضا سجاد‌پور: درباره ممنوع‌الکاری باران کوثری هیچ گفتگویی با وی نداشتم/ایشان مرا با شخصی دیگر اشتباه گرفته!"

 1. لیا گفت:

  با سلام
  به نظرم همون فیلم من مادر هستم جیرانی اگر الان بنا بود اکران بشه محال بود مجوز نمایش بگیره اما در همون دوره شمقدری پای فیلم ایستاد و سجادپور هم با اینکه خیلی فحش خورد بازم از پروانه ای که داده بود دفاع کرد.
  بازیگرانی مثل باران کوثری هرچند اگه ژست اپوزیسیون بگیرن تا مدتی روی جلد مطبوعات میرن اما یادشون نره که خدایی هم هست که ناظره و همه افعال ما رو می بینه
  حداقلش اینه که دروغ نگیم
  حالا اگه همه حقیقتو هم نگفتیم عیب ندارد

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code