۲۷۰۵۱۴۰۱

علیرضا خمسه به همراه “وروجکها” به پردیس تیراژه می رود

سینماژورنال: عوامل فیلم “وروجکها” جمعه با تماشاگران به تماشای فیلم می نشینند.

به گزارش سینماژورنال روز جمعه نهم بهمن ماه ساعت چهار بعدازظهر، عوامل فیلم سینمایی « وروجک ها» در سینما تیراژه با تماشاگران خود به تماشای این فیلم خواهند نشست.

اکران این فیلم که از سی‌ ام دی ماه شروع شده است تاکنون با استقبال خوبی از جانب مخاطبان مواجه شده و همین موضوع عوامل این اثر را واداشته برای تشکر از مخاطبان کودک در این سالن سینمایی بی‌واسطه با آنها ارتباط برقرار کنند.

فرزاد اژدری کارگردان “وروجک‌ها” در این‌باره گفت: با وجود زمان نامناسبی که برای اکران فیلم “وروجک‌ها” در نظر گرفته شده، اما این فیلم با استقبال مخاطبان اصلی خودش یعنی کودکان مواجه شده است، برای جبران لطف این عزیزان تصمیم گرفتیم تا با حضور عوامل فیلم و با مشارکت بازیگران خردسال آن به سینماها مختلف برویم و با تماشاگران «وروجک‌ها» ارتباط برقرار کنیم.برای شروع هم سینما تیراژه را انتخاب کردیم. سینمای کودک سینمای مهجوری است و احتیاج به حمایت و پشتیبانی بیشتری دارد.

«وروجک‌ها» که از فضای شاد و فانتزی و موزیکال هم برخوردار است، روایتگر داستان زندگی خواهر و برادری به نام های ساینا و سینا است که پدر و مادرشان را با رفتارهای‌ نادرست‌شان به ستوه آورده‌اند. یک روز صبح که آنها از خواب بیدار می‌شوند در کمال تعجب پی می‌برند که پدر و مادرشان ناپدید شده‌اند. ساینا و سینا قدم در راهی می‌گذارند که مشکلات عجیب و غریبی انتظارشان را می‌کشد.

در این فیلم علیرضا خمسه، سیما تیرانداز، طوفان مهردادیان و مهدی احمدی به عنوان بازیگران اصلی جلوی دوربین رفتند و ساینا اژدری، کیمیا حسینی، ایلیا مجیدی، آرتین پشنگ، روژان تقی زاده، عسل مردی، امیرعلی خانی، آرش ادیبی و… بازیگران خردسال این اثر به شمار می‌روند.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=17294

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code