۱۵۰۷۱۴۰۱

کامران تفتی و “عشق خاموش”+عکس

سینماژورنال: کامران تفتی بازیگری که در سالهای اخیر حضور فعالی در تلویزیون و شبکه خانگی داشته است این روزها مشغول بازی در یک فیلم ویدیویی است.

عنوان این فیلم «عشق خاموش» است به كارگرداني ندا غفاري كه تصوير برداري آن به مديريت حميد قطب در لوكيشن هاي تهران به اتمام رسيده است.

به گزارش سینماژورنال داستان این فیلم درباره دختر و پسري است كه در رشته هنر تحصيل مي كنند و با يكي از استادان خود ارتباط صميمانه اي دارند. استاد كه جانباز شيميايي است ، از طرف جمعي از دانشجويان اخراجي ،  مورد تهديد و اهانت قرار مي گيرد و آنان تلاش مي كنند تا چهره او را مخدوش كنند. در اين ميان دختر دانشجو دزديده مي شود و …

فیلمنامه این اثر توسط شعله شاهين نگاشته شده است. كامران تفتي ايفاگر يكي از نقش هاي اصلي فيلم است كه به گفته ندا غفاري كارگردان فيلم، درخشش قابل توجه اي در ارائه نقش خود داشته است.

ساير عوامل فيلم عبارتند از : برنامه ريز و دستيار اول كارگردان : فرناز اميني ، مدير توليد : ميثم زرغاني ، طراح گريم : هانيه طاري ، طراح لباس و صحنه: منوچهر يعقوبي ، صدابردار : داوود قلي پور ، منشي صحنه : مهناز درودي ، عكاس : شيوا نصراللهي ، سرمايه گذار : امير خسرو پاك نژاد ، تهيه كننده : رضا جلالي ، بازيگران : كامران تفتي ، سولماز حصاري ، مليكا شريفي نيا ، وحيد شيخ زاده ، حسن اسدي ، هما خاكپاش و …

کامران تفتی در نمایی از "عشق خاموش"
کامران تفتی در نمایی از “عشق خاموش”
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=10125

بعدش؟

مطالب مرتبط

8 نظر برای مطلب "کامران تفتی و “عشق خاموش”+عکس"

 1. کارگردان فیلم “عشق خاموش” علی بنکدار جهرمی است
  به گزارش مشاور رسانه ای فیلم ” عشق خاموش”، براساس اسناد و مدارک موجود و نقل قول ها و شواهد موثق، کارگردان فیلم “عشق خاموش” علی بنکدار جهرمی است.
  به نقل از تهیه کننده فیلم، رضا جلالی: چند روزی است که فردی به نام ندا غفاری که قبلا هم از وی شکایت شده بوده سعی در جوسازی وشایعه پراکنی درباره فیلم “عشق خاموش” را دارد.
  صاحب امتیاز فیلم “عشق خاموش” گفت: در بعضی خبرها آمده بود کارگردانی فیلم “عشق خاموش” را ندا غفاری انجام داده که کذب است و خواهان اصلاح خبربه صورت صحیح آن هستیم.
  همچنین کارگردان و صاحب حقوق معنوی فیلم “عشق خاموش” علی بنکدار اشاره کرد که: در پروانه ساخت، کارگردانی از همان ابتدا به نام خود بنده بوده و نداغفاری چند روزی به عنوان دستیار مشغول فعالیت بوده است و بعد هم به دلیل اشتباه و خطا و عدم توافق از پروژه کنارگذاشته شد.
  سایر عوامل فیلم “عشق خاموش” به این شرح هستند: تهیه کننده و مدیر تولید رضا جلالی، کارگردان علی بنکدار جهرمی، نویسنده: شاهین شعله، صدابردار داود قلی پور، طراح گریم غزاله طاری، دستیاراول کارگردان و برنامه ریز فرناز امینی، آهنگساز علیرضا زروندی(آرام)، خواننده محمدرضا مخموری، ترانه سرا لیلاقادر و مشاور رسانه ای: علی جامی.

 2. لطفا این این خبر را اصلاح فرمایید.
  کارگردان این فیلم “علی بنکدار جهرمی” هست

 3. امیر گفت:

  لازم به ذکر است که این طرح فیلمنامه پیش از این به نام خانم زهرا موسوی ثبت گردیده و هم اینک پرونده ای جهت بررسی شکایت ایشان در وزارت ارشاد در جریان است.

  • نویسنده و مالک معنوی طرح و متن فیلمنامه”عشق خاموش” متعلق به سرکارخانم شعله شاهین هست؛ در این رابطه مستندات لازم هم موجود است. و آقای رضا جلالی هم امتیاز مادی این طرح و اثر را از خالق اصلی آن خریداری نموده.

   • امیر گفت:

    خالق اصلی کیه؟ چون خالق اصلی خانم زهرا موسوی بودن و طرح هم ثبت شده. قرار بود آقای جلالی بر اساس این طرح کد بگیرن از شبکه که نتونستن حالا اینکه چطور بر اساس همین طرح فیلمنامه ای از نویسنده ای ناشناس به رشته تحریر در اومده رو باید تهیه کننده و خالق اصلی به تفاهم برسند

    • جناب آقای امیر
     بنده مشاور رسانه ای این فیلم هستم و بر اساس مدارک و مستندات موجود حرف می زنم.
     از شما خواهش می کنم اگر سند و مدرکی دارید تشریف بیارید و ارائه دهید.
     در غیر این صورت به تشویش اذهان نپردازید.
     باسپاس
     علی جامی مشاور رسانه ای
     ۰۹۳۰۳۴۶۶۰۲۴
     با بنده تماس بگیرد

    • باسلام و احترام من رضاجلالی تهیه کننده این فیلم هستم و کم لطفی خانم غفاری را نابخشوده می بینم بنده به عنوان تهیه کننده تمام احکام و‌حکم ها را به واقعیت و از دادگاه گرفتم. و ارائه کردم و چیزی به نام تهیه کننده سوری و یا ظاهری در هیچ جای دنیا و ایران اسلامی درحوضه فیلمسازی نداریم فیلم عشق خاموش با مشارکت گروه صنعتی پاک لوستر مدیر عامل محترم آقای امیرخسرو پاکنژاد که مالک مادی فیلم است به کارگردانی سرکارخانم نداغفاری با حمایت روز افزون سرکارخانم استاد شعله شاهین که قصه ای جذاب و فیلمنامه ای قوی و متفاوت ارائه نمودند ساخته شد و تامین مالی و معرفی سرمایه گذار توسط اینجانب رضاجلالی صورت گرفت و خانم غفاری دراول قراربود به عنوان دستیار کارگردان دراین فیلم همکاری کنند و با متقاعد کردن سرمایه گذار و تهیه کننده اینجانب مسئولیت کارگردانی را به عهده گرفتند. و با توجه به اینکه فرد دیگری با نام علی بنکدار جهرمی درگذشته بت وعده تامین اسپانسر به تهیه کننده قراربوده کارگردانی کنند و مجوز پروانه ساختی به نام ایشان صادرشده بود در قدیم و با انصراف ایشان و ابطال مجوز علی بنکداراقدام به کلاهبردارو سوء استفاده از مجوز باطه به نام خودم میکنم و اخبار کذب و دروغی در خبرگزاری ها از خود نشر میکندو از مردم عادی جامعه به نام بازی در کنار بازیگران مطرح سینما وجه های کلانی میگیرد . با فهمیدن تهیه کننده فیلم پس از تولید فیلم راسماً در دادسرای فرهنگ ورسانه در شعبه چهارم بازپرسی از علی بندار شکایت به عمل می آید و ایشان متهم شناخته شده و شاکیان زیادی که مال باخته بودند به من جهت راهنمایی مراجعه می کنند. که هدایت به دادسرا میشوند. و بنده صراحتاً اعلام میدارم کارگردان فیلم سرکارخانم نداغفاری خواهره بزرگواره بنده می باشد . و مدارک قانونی آن نیز موجود می باشد . خواهشمند ایت اطلاع رسانی کنید تا خبربعدی که توسط مشاور رسانی بابت پخش از ویدیورسانه و تلویزیون اعلام و سوء تفاهم های به وجود آمده برای مخاطبین خبرگزاری ها برطرف میشود . با احترام و سپاس فراوان از تمام مخاطبان و دست اندرکاران و خبرنگاران خبرگزارهای ها و جراید برادرتان رضاجلالی

   • باسلام برادر این فیلم نامه عشق خاموش به نام سر کاره خانم استاد شعله شاهین است و طراحی ایده پردازی آن از قوه خیال نویسنده اثر استادشعله شاهین می باشد . و لازم به ذکر است که بگویم که این فیلم نامه هم در کتابخانه ملی هم در اداره ثبت آثار ادبی وزارت ارشاد و هم دربانک فیلمنامه خانه سینما تمام موار پس از نگارش فیلمنامه در سال ۱۳۸۷تا ۱۳۹۱ ثبت گردیده و این فیلم نامه با چاپ کتاب درسال ۱۳۹۱ پُر فروش ترسن کتاب سال آن موقع شد . و لازم به ذکر است که بگویم با شکایت رسمی تهیه کننده اثر در دادسراو کارشناسی اثر سرکاره خانم زهراموسوی متهم شدند که با رضایت ما وداوری شورای داوری مربوطه به اتمام رسید

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code