۱۵۰۷۱۴۰۱

عزت‌الله ضرغامی در جشن یک مجموعه نقادانه بیان کرد⇐نمی‌دانم چرا بعضیها با «آباژور» که افتخار صداوسیماست مشکل دارند؟!!/اگر «آباژور» بد است من تاریخ سازمان را به قبل و بعد از آباژور تقسیم می‌کنم!/ عده‌ای هستند که با پرونده‌های قطور فساد، خون مردم را می‌مکند/مبارزه با فساد لازم‌الاجراست و نیاز به فرمان ندارد

سینماروزان: عزت الله ضرغامی چهار سال بعد از جدایی از صداوسیما همچنان به واسطه اظهارنظرات سیاسی-فرهنگیش در کانون توجه است؛ اظهاراتی که بعضا رگه‌هایی از طنازی هم در آنها وجود دارد.

به گزارش سینماروزان از جمله این اظهارات طنازانه را ضرغامی در جشن پنج سالگی مجموعه طنز «دکتر سلام» بیان کرد. ضرغامی با اشاره به طعنه های مرتبط با سالهای حضورش در رسانه ملی گفت: من نمی‌دانم که چرا بعضی‌ها با آباژور که افتخار سازمان صداوسیما است، مشکل دارند و وقتی می‌خواهند از من نام ببرند، با آباژور من‌ را خطاب می‌کنند.

وی ادامه داد: من می‌خواهم بگویم که اگر آباژور بد است من دوره سازمان صداوسیما را به دو دوره قبل و بعد از آباژور تقسیم می‌کنم!!

ضرغامی با اشاره به مجموعه طنز «دکتر سلام» اظهار داشت: این برنامه از زمانی که پا به عرصه گذاشته با راهبرد مقاومت توانسته یک کار ارزشمند انجام دهد و توانسته با طنز انتقادی مطالب و مشکل‌های کشور را بیان کند و با زبان طنز راحت‌تر می‌توان مشکل‌ها را بیان کرد اما با زبان عادی نمی‌توان این کار را کرد. این جمع برخلاف اتاق آقای رئیس‌جمهور که سرد است، بسیار گرم و صمیمی است.

رئیس پیشین صداوسیما با بیانی جدی درباره معضل فساد اقتصادی گفت: در کشورمان فساد وجود دارد اما فساد سیستماتیک را که عده‌ای مدام مطرح می‌کنند، قبول ندارم. بسیاری از افرادی که در نهادهای دولتی کار می‌کنند اگر حقوق سر ماه نداشته باشند، زندگی‌شان نمی‌گذرد اما عده‌ای هستند که با پرونده‌های قطور فساد، خون مردم را می‌مکند. این‌همه قانون و آیین‌نامه در زمینه مبارزه با فساد داریم اما امروز عده‌ای منتظر فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند؛ در صورتی‌که مبارزه با فساد امری لازم است و نیازمند فرمان نیست.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=52097

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code