۰۷۰۳۱۴۰۱

“عاشورا در آینه اندیشه” به تصویر کشیده می‌شود+عکس

عاشورا در آینه اندیشه

سینماروزان: همزمان با اربعین حسینی، کانون عکس اندیشه (فرادید) با مشارکت گالری فرهنگسرای اندیشه، نمایشگاه گروهی عکس “عاشورا در آینه اندیشه” را برگزار می کند.

به گزارش سینماروزان، کانون عکس اندیشه (فرادید) با مشارکت گالری فرهنگسرای اندیشه، در مرداد ماه سال جاری اقدام به انتشار فراخوان ارسال آثار برای نمایشگاه مجازی “عاشورا در آینه اندیشه” کرد و با پایان مهلت ارسال آثار در ۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۰، عکس های ارسالی مورد داوری: حسین پاریاس، پیام احمدی کاشانی و مینا متقی قانع قرار گرفتند.
از میان عکس های ارسالی، ۲۵ قطعه عکس از شش هنرمند عکاس: طوبی پروین، مرتضی افشاری، فریده فخیمی، فرزاد جمشیددانایی، مریم افضلی و غلامرضا حقیقی برای شرکت در نمایشگاه مجازی “عاشورا در آینه اندیشه” برگزیده شد و آثار منتخب، همزمان با اربعین حسینی در تاریخ ۶ مهر ۱۴۰۰ در سایت رسمی فرهنگسرای اندیشه و صفحه رسمی اینستاگرام کانون عکس اندیشه- فرادید به نشانی: Andisheh.Photo.Club@  در قالب ویدئو برای علاقمندان به هنر عکاسی به نمایش درخواهد آمد.
گفتنی است؛ به زودی و با توجه به تغییر وضعیت شهر تهران از قرمز به نارنجی کرونایی، برپایی نمایشگاه گروهی به شکل حضوری و برپایی رویدادهای عکاسانه با رعایت دستورالعملهای بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامل پوشش دستکش و ماسک در دستور کار کانون عکس اندیشه (فرادید) قرار می گیرد.

این کانون عکس، از مرداد ماه سال جاری فعالیت رسمی اش را در فرهنگسرای اندیشه زیر نظر سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران آغاز کرد تا بتواند سهمی هرچند اندک در ارتقاء سطح عکاسی در کشور داشته باشد.

عاشورا در آینه اندیشه

عاشورا در آینه اندیشه

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۵:۵۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=65498

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code