۰۲۰۷۱۴۰۰

طناز طباطبایی: “ابد…” کار تک نفره بازیگری نداشت که بخاطرش به پریناز ایزدیار جایزه دادند

سینماژورنال: طناز طباطبایی بازیگری که این روزها درام جنایی “خشم و هیاهو”ی هومن سیدی را که از جمله آثار خوش ساخت سینمای ایران در سالهای اخیر است روی پرده دارد بخاطر بازی در این فیلم کاندیدای دریافت سیمرغ شد اما در نهایت سیمرغ به پریناز ایزدیار بازیگر “ابد و یک روز” رسید.

به گزارش سینماژورنال طباطبایی در گفتگو با ساناز صفایی در “پلاس” درباره اینکه انگار بعد از اختتامیه جشنواره ناراحت بوده است گفت: اولین بار بازی پریناز ایزدیار را در “شهرزاد” دیدم؛ نقشهای دیگرش کوتاه بود و من ندیده بودم اما در همان قسمت اول “شهرزاد” گفتم: بارک ا.. چقدر خوب بازی کرد.

طباطبایی ادامه داد: درباره “ابد…” فکر می کنم باید به مجموعه بازیگران جایزه می دادند از ریما رامین فر تا پریناز ایزدیار و اینکه گفته شود کسی نقش پررنگتری داشته، درست نیست.

در “ابد…” کار تک نفره بازیگری وجود نداشت
این بازیگر با مقایسه میان “خشم و هیاهو” و “ابد…” خاطرنشان ساخت: در “ابد…” کار تک نفره بازیگری وجود نداشت اما در “خشم…” نقشهای یک و دو کاملا مشخص بود و تلاش فردی بازیگران بود که به نقشها جان می داد.

بازیگر آثاری چون “هیس دخترها فریاد نمی زنند” و “صداها” افزود: اگر داور بودم به تیم بازیگری “ابد…” جایزه می دادم. واقعا چقدر نقش پریناز ایزدیار میان نقشهای دیگر فیلم بالا و پایین داشته؟

بعید می دانم پریناز پیش از این نقش ماندگاری داشته

طباطبایی با اشاره به کارنامه ایزدیار تاکید کرد: بعید می دانم پریناز پیش از این نقش ماندگاری داشته که مخاطب بعد از “ابد…” بگوید چقدر متفاوت بازی کرده.

وی ادامه داد: پریناز ایزدیار هنوز نقش پررنگی بازی نکرده که بتوانیم آن تفاوت بازیگری را که بخاطرش جایزه گرفته حس کنیم و در نهایت اینکه داوری سلیقه ایست.

این بازیگر در پایان خاطرنشان ساخت: امیدوارم این جایزه باعث شود مسیر کاری پریناز بهتر شود همان طور که اگر من بعد از “هیس…” جایزه می گرفتم شاید مسیرم عوض می شد.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه 30 مارس 2016 - 8:49
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=20151

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "طناز طباطبایی: “ابد…” کار تک نفره بازیگری نداشت که بخاطرش به پریناز ایزدیار جایزه دادند"

 1. کامران گفت:

  توی این مملکت، بخل، حسادت و تنگ نظری شغل دوم همه مردمه…
  خانه ای روی آب – (عزت الله انتظامی)

 2. یاس گفت:

  حسود هرگز نیاسود!!
  نقش های پر رنگ ایشون رو در شاهگوش دیدیم :دی
  اصلا پدر خواندهبود لعنتی!!

 3. سارا گفت:

  تا حدودی با خانم طباطبایی موافقم…

  • معصوم گفت:

   حتی اگه نظرش واقعی باشه جالب نیس یه بازیگر کار بازیگر دیگه رو نقد کنه
   اونم کسی ک رقیبش بوده واسه جایزه
   ما منتقد سینمایی داریم و اونا کارشونو بلدن
   لازم نبود طناز خودشو خراب کنه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code