۱۴۱۱۱۴۰۱

طعنه به عیاری؟⇐انتشار تصویری از بازیگر زنی پوستیژ به‌سر در تازه‌ترین محصول سینمایی حوزه هنری+عکس

سینماروزان: خبر انتشار  صداگذاری «۲۱ روز بعد» توسط محمود موسوی نژاد، با انتشار تصویری از این فیلم همراه است که در آن ساره بیات را با کلاه گیس می بینیم.

به گزارش سینماروزان در دو هفته اخیر حذف فیلم «کاناپه» کیانوش عیاری از جشنواره به دلیل اینکه بازیگران زن آن در نماهای داخلی از کلاه گیس استفاده کرده بودند از جمله اخبار داغ رسانه ها بوده است.

در چنین شرایطی اینکه ببینیم در یکی از تصاویر منتشره از فیلمی که سرمایه گذار آن سازمان توسعه سینمایی سوره وابسته به حوزه هنری است، ساره بیات با پوستیژ ظاهر شده جالب به نظر می رسد.

آیا انتشار این تصویر نوعی واکنش به ماجرای فیلم «کاناپه» عیاری است؟ به خصوص که ساره بیات برخلاف بازیگران «کاناپه» موهایش را نتراشیده و پوستیژ را بر روی روسری اش قرار داده است!!!

ساخت موسیقی+صداگذاری

«۲۱ رو بعد» را محمدرضا خردمندان ساخته و در کنار موسوی نژاد که این روزها کار صداگذاری را انجام میدهد علیرضا کهن دیری نیز به طور همزمان ساخت موسیقی متن را آغاز کرده است.

«۲۱ روز بعد» قصه زندگی نوجوانی به نام «مرتضی» با بازی مهدی قربانی، بازیگر نوجوان سینمای ایران است که در راه تحقق رویای ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبرو می شود. در این فیلم ساره بیات با گریم و نقشی متفاوت جلوی دوربین علیرضا برازنده رفته است. حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، جلال فاطمی، سینا رازانی، رضا استادی و حسین شریفی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه داستان «۲۱ روز بعد» آمده است: “همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده… .”

عوامل فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» عبارتند از کارگردان: سیدمحمدرضا خردمندان، تهیه کننده: محمدرضا شفاه، نویسنده: سیدمحمدرضا خردمندان، احسان ثقفی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، مشاور هنری کارگردان: محمد لطفعلی، طراح صحنه و لباس: کامیاب امین عشایری، تدوین: محمدرضا مویینی، هدی مویینی، مدیر تولید: ابراهیم زاهدی فر، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراح گریم: جلال موسوی، طراحی و ترکیب صدا: محمود موسوی نژاد، موسیقی: علیرضا کهن دیری، مدیر جلوه های ویژه رایانه ای: محمدرضا نجفی امامی، مدیر برنامه ریزی: سعید عباسی، مدیر تدارکات: رسول سیدحاتمی، عکاس: نوید سجادی حسینی، تصویربردار پشت صحنه: محمد مهدی پور، مدیر تبلیغات: سیدعلی طباطبایی نژاد، مشاور رسانه ای: هادی فیروزمندی، مجری طرح: باشگاه فیلم سوره.

21 روز بعد

ساره بیات پوستیژ به سر در نمایی از «۲۱ روز بعد»

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۶:۵۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33640

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "طعنه به عیاری؟⇐انتشار تصویری از بازیگر زنی پوستیژ به‌سر در تازه‌ترین محصول سینمایی حوزه هنری+عکس"

  1. حسين گفت:

    سلام
    شوراي پروانه نمايش تخلف مرتكب شده ، محمدرضا شفاه و خردمندان هر دو فيلم اولي محسوب ميشوند و نميتونند با هم كار كنند ، لطفا پيگيري كنيد

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code