۲۹۱۲۱۴۰۱

صدور پروانه “بولینگ” برای خالق “هایلایت”+صدور پروانه برای یک زن و شوهر!+صدور پروانه برای همکاری شهاب حسینی و نویسنده پایداری؟؟!+صدور دو پروانه دیگر

 

سینماروزان: شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر با تولید پنج فیلمنامه موافقت کرد.

به گزارش سینماروزان اصغر نعیمی از فیلمسازان خوش‌قلم که درام “هایلایت” را در اکران آنلاین و کمدی “خط استوا” را آماده اکران دارد پروانه “بولینگ” را گرفته است.

شهاب حسینی که پیشتر پروانه “بعد از اتفاق” را به تهیه‌کنندگی خودش گرفته بود پروانه “سومین روز جهان” را گرفته که بناست محمد مهدی رسولی( همنام یکی نویسندگان ادبیات پایداری؟؟) آن را بسازد.

علی شاه‌حاتمی که فیلم اکران نشده “کیک زرد” از محصولات اوج را در کارنامه دارد پروانه “حرف آخر” را گرفته که بناست توسط ابراهیم شفیعی کارگردانی شود.

محمدرضا منصوری پروانه “دسته دختران” را گرفته؛ به کارگردانی همسرش منیر قیدی. این دو پیشتر فیلم “ویلاییها” را کار کرده بودند که با حمایت فارابی تولید شده بود.

فهرست پروانه‌‌های صادره به شرح زیر است:

— “بولینگ” به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی اصغر نعیمی

–“حرف آخر” به تهیه کنندگی علی شاه‌حاتمی، کارگردانی و نویسندگی ابراهیم شفیعی

— “سومین روز جهان” به تهیه کنندگی سیدشهاب الدین حسینی، کارگردانی و نویسندگی محمدمهدی رسولی

–“دختر،بهتر” به تهیه کنندگی،کارگردانی و نویسندگی محمدمهدی عسگرپور

–“دسته دختران” به تهیه کنندگی محمدرضا منصوری،کارگردانی منیر قیدی و نویسندگی مشترک منیر قیدی، میلاد اکبرنژاد و ابراهیم امینی

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61791

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "صدور پروانه “بولینگ” برای خالق “هایلایت”+صدور پروانه برای یک زن و شوهر!+صدور پروانه برای همکاری شهاب حسینی و نویسنده پایداری؟؟!+صدور دو پروانه دیگر"

  1. حسین تراب نژاد گفت:

    منظورتون از نویسنده ادبیات پایداری با دو تا علامت سؤال چیه؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code