۱۶۰۵۱۴۰۱

صدور حکم سینمایی برای مشاور تولید “سامورایی دربرلین”!!+عکس

سینماروزان: مشاور تولید فیلم‌های ‌کمدی “سامورایی در برلین” و “مصادره” به عنوان مدیرکل حوزه ریاست سازمان سینمایی منصوب شد!!

به گزارش سینماروزان با حکم محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی، یاسر شاه‌پیری به سمت مدیرکل حوزه ریاست و مشاور اجرایی سازمان سینمایی منصوب شد.

شاه‌پیری سابقه فعالیت در فیلم‌های “مصادره”، “شبی که ماه کامل شد” و “ابلق” هر سه به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی را در کارنامه دارد!!!

متن حکم خزاعی برای شاه‌پیری به این شرح است:

جناب آقای یاسر شاه پیری / نظر به تعهد، توانمندی و تجربه، جنابعالی به موجب این حکم به سمت”مدیرکل حوزه ریاست و مشاور اجرایی” منصوب می‌شوید.

“راهبری کلیه فعالیت ها و محصولات سازمان”، “برنامه ریزی اجرایی به منظور تدوین، تصویب و نظارت بر اجرای فعالیت ها” و “همکاری و تعامل سازنده با کلیه معاونت ها، ادارات کل و دفاتر” مهم ترین وظایف شما در راستای تحقق برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانی تعریف می شود.

امید است با عنایت و لطف خداوند منان در سایه همدلی، هم‌افزایی و همراهی مدیران و کارکنان این سازمان و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

یاسر شاه‌پیری متولد ۱۳۶۰ و کارشناس ارشد فلسفه دین است که پیش از این، مشاور تهیه‌کننده کمدی‌های تجاری همچون “سامورایی در برلین” و “مصادره” بوده،  مجری طرح و جانشین تهیه فیلم های سینمایی”ابلق”و “شبی که ماه کامل شد” بوده است.
بخش عمده کارنامه سینمایی شاه‌پیری در فیلم‌هایی به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی شکل گرفته است. وی، همچنین، علاوه بر تهیه و تولید بیش از ۱۵ مستند در موضوعات اجتماعی، فرهنگی و بیش از ۸۰ فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه ای، کلیپ، تیزر و نماهنگ، معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان، معاون ارتباطات مرکز رسانه قوه قضائیه کشور و مسئولیت های مختلفی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، نیز داشته است.

یاسر شاه پیری

یاسر شاه پیری

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۸:۱۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=66096

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code