۱۶۰۵۱۴۰۱

صدور حکم برای یک منتقد محترم در سازمان سینمایی

سینماروزان: کامران ملکی از جمله محترم‌ترین روسای انجمن منتقدان خانه سینما به عنوان مشاور اصناف سازمان سینمایی منصوب شد.

به گزارش سینماروزان با حکم محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کامران ملکی به سمت مشاور امور اصناف رییس سازمان سینمایی منصوب شد.

ایجاد ارتباط و هماهنگی بین اصناف خانه سینما با سازمان سینمایی، تعامل و همکاری با مدیر عامل و هیات مدیره خانه سینما، بررسی شیوه های دستیابی به امنیت شغلی دست اندرکاران سینما ، تهیه طرح  بیمه بیکاری و لوایح مربوط به امور معیشتی و تسهیلات اجتماعی سینماگران با تعامل خانه سینما، تنظیم لوایح حمایت از حقوق مادی و معنوی اهالی سینما، تبیین برنامه های توسعه ساختار حقوقی اصناف و انجمن های سینمایی، بررسی  روش های کاربردی برای توسعه علمی، دانش و مهارت های حرفه ای دست اندرکاران سینما، بررسی راه های کمک به غنای همایش ها، جشن ها و برنامه های فرهنگی اصناف سینمایی و . . . از وظایفی است که رئیس سازمان سینمایی در این حکم برای مشاور امور اصناف سینمایی خود تعیین کرده است.

کامران ملکی از فارغ التحصیلان فیلمنامه نویسی مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی است که سابقه ۵ دوره عضویت در هیات مدیره جامعه اصناف سینمای ایران و یک دوره بازرسی خانه سینما و عضویت در شورایعالی خانه هنرمندان ایران را در کارنامه فعالیت صنفی خود دارد.

وی هم اکنون هم عضو انجمن صنفی فیلمنامه نویسان سینما و هم دبیر هیات مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی است. وی  همچنین، در هیات های انتخاب و داوری جشنواره بین المللی فیلم فجر، کودک و نوجوان، جشن  بزرگ خانه سینما، جشنواره های پلیس،  شهر، مقاومت، کیش، ارتش، فیلم های ویدیویی و . . . حضور داشته است.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۶:۴۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=66290

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code