۱۶۰۵۱۴۰۱

بعد از “شوخی خرکی”!⇐شهره لرستانی کارگردانی سینما را تجربه می‌کند

سینماژورنال: شهره لرستانی بازیگر زن سینمای ایران که در ماههای اخیر به واسطه کاهش وزن فراوان اش مورد توجه قرار گرفته بعد از ساخت چند فیلم ویدیویی برای شبکه خانگی و از جمله فیلمی با نام عجیب “شوخی خرکی”(!!!) بناست یک فیلم سینمایی با نام “فال” را کارگردانی کند.

به گزارش سینماژورنال لرستانی که چندی پیش در شبکه نمایش خانگی نیز کارگردانی را تجربه کرده بود در این باره به “مهر” گفت: سال گذشته فیلم «تولد نحس» را با بازی کامران تفتی، رز رضوی، شقایق فراهانی، زهره حمیدی، فریبا طالبی، حامد کیازال و … در شبکه نمایش خانگی کارگردانی کردم که به «شوخی خرکی» تغییر نام داد. این فیلم فقط یک روز تصویربرداری آن باقی مانده و به زودی آماده نمایش می شود.

کارگردانی سینما با “فال”

بازیگر مجموعه هایی چون «آپارتمان» و «کلاه پهلوی» بیان کرد:  من این روزها در فیلم سینمایی «قدم خیر» به کارگردانی مسعود فرخنده بازی می کنم و بعد از آن هم قرار است برای اولین بار به تهیه کنندگی داوود صبوری کارگردانی سینما را با فیلم «فال» که خودم نوشتم تجربه کنم.

تلویزیون ما را بی‌انگیزه کرده

شهره لرستانی بازیگری که فعالیت هایش در تلویزیون بیش از سینما دیده شد درباره حضورش در رسانه ملی به گفت: تلویزیون دیگر مثل گذشته به من دلگرمی نمی دهد و بدقولی هایی که این روزها خیلی عادی شده، ما را بی انگیزه کرده است و به همین دلیل احساس می کنم فضای کار کردن فعلا فراهم نیست.می گویند قرار است در تلویزیون با تغییراتی مواجه شویم که امیدوارم مثبت باشد.

وی افزود: علاوه بر بازیگری، من چند طرح فیلمنامه و حتی کارگردانی یک سریال را پیشنهاد دادم ولی علی رغم آمد و رفت های بسیار متوجه شدم همه این جلسات در حد حرف باقی می ماند. من هم نسبت به این رسانه بی انگیزه شده ام و ترجیح می دهم فعالیت هایم را در فضاهای دیگری دنبال کنم.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۶:۳۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=22467

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code