۱۱۱۱۱۴۰۱

“شهرزاد”؛ مستحق‌ترین برنده جشنواره‌ای که حتی غیرکاندیداهایش نیز جایزه گرفتند!

سینماروزان: در اختتامیه جشنواره ویدیویی یاس برگزیدگان بخش سریال شبکه نمایش خانگی تقدیر شدند و نه فقط همه کاندیداها از “شهرزاد” تا “ساخت ایران” و از “شاهگوش” تا “دندون طلا” جایزه گرفتند بلکه سریالی به نام “ساخت ایران” که اصلا نامش جزو کاندیداها هم نبود جایزه ویژه هیأت داوران را گرفت!

به گزارش سینماروزان جوایز بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه این بخش به «شهرزاد» رسید و «شاهگوش» و «دندون طلا» نیز جوایز بازیگری مرد و زن را گرفتند ضمن اینکه جایزه ویژه هیأت داوران به تهیه کنندگان «ساخت ایران» رسید.

در این بین شاید مستحق ترین برنده “شهرزاد” بود؛ سریالی که فارغ از همه حواشی اخیرش به دلیل فراگیری که در جلب مخاطب داشت توانست دو جایزه جشنواره را از آن خود کند و شاید اگر این حواشی هم نبود می توانست جایزه ویژه هیأت داوران را هم از آن خود کند.

فهرست برندگان به شرح زیر است:

–یاس زرین بهترین فیلمنامه سریال به حسن فتحی و نغمه ثمینی برای سریال «شهرزاد»

–یاس زرین بهترین بازیگر زن ستاره اسکندری برای سریال «دندون طلا»

–یاس زرین بهترین بازیگر مرد به محسن تنابنده برای سریال «شاهگوش»

–یاس زرین بهترین کارگردانی به حسن فتحی برای سریال «شهرزاد»

–هیئت داوران در بخش بهترین تهیه‌کنندگی سریال‌های نمایش خانگی تندیس خود را به دلیل «سال‌ها تلاش در حوزه ساخت فیلم و سریال،آشنایی با شرایط تولید و مدیریت موثر مراحل مختلف و پیچیده خلق یک سریال از تولید تا پخش» به منصور سهراب‌پور و سیدامیر پروین حسینی برای تهیه سریال «ساخت ایران» اهداء کرد.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۳۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32333

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code