۰۷۱۱۱۴۰۱

شهرام ناظری: دولت یارانه بدهد تا مردم بتوانند کنسرت ببینند!!!

سینماروزان: کنسرت “ناگفته” حافظ ناظري با همراهي استاد شهرام ناظري در کرمانشاه برگزار و تاريخ ساز شد.

به گزارش سینماروزان “ناگفته” پرمخاطب‌ترين كنسرت كرمانشاه لقب گرفت و استاد ناظری اجرای کنسرت در خانه پدری را بسیار لذت بخش عنوان کرد.

وی چند جمله‌ای نیز به زبان کردی با مردم صحبت کرد و گفت که متولد برزه دماغ کرمانشاه است و بسیار خوشحال است که در خانه پدری خودش کنسرت اجرا می‌کند.

استاد شهرام ناظری همچنین ابراز امیدواری کرد که دولت یارانه‌ای به فعالیت‌های فرهنگی اختصاص دهد به گونه‌ای که مردم بتوانند با ارزان‌ترین قیمت از کنسرت‌ها استفاده کنند.

او ادامه داد که شاید عده‌ای از مسئولین ندانند که شعر و موسیقی به چه درد می‌خورد اما باید بدانیم که تبلور فرهنگ در آیینه شعر و موسیقی است لذا به وسیله شعر و موسیقی می‌توانیم فرهنگمان را به دنیا نشان دهیم.

در ادامه این کنسرت حافظ ناظری خالق اثر موفق و پر فروش “ناگفته” نیز گفت: موسیقی صدای خدا و عبادت است لذا مسئولین ما باید این حضور پر شور مردم در پاسداشت موسیقی سنتی را قدر بدانند.

حافظ ناظري ادامه داد: بي‌شك به دليل احترام به اين شور و هيجان تا آخرين لحظه براي عكس يادگاري و امضاي آلبوم كنار شما خواهم ماند.
قطعات آفرینش، حیرانی، بازگشت جاودانگی، مثنوی خوانی، بداهه نوازی و قطعه عدم به همراه چند قطعه کردی اجراهای این کنسرت بود.كه قطعه كردي با شور و همخواني مردم برگزار شد.

به دليل استقبال بي‌نظير مردم كرمانشاه و درخواست علاقه مندان “ناگفته” ٧ بهمن نيز در اين شهر تمديد شد.

اين دومين تمديد و سومين اجرا به فاصله دو هفته در كرمانشاه خواهد بود.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33741

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code