۱۷۰۹۱۴۰۱

شهاب حسینی به همراه فرزندانش در فیلم فرهادی ایفای نقش می‌کند!!/مدیران فیلمبرداری سه فیلم “چ”، “شیار۱۴۳” و “دوران عاشقی” در کنار یکدیگر تصویربرداری را انجام می‌دهند!

سینماژورنال: فراخوان انتخاب بازیگر تلگرامی برای پروژه جدید فرهادی با نام “برسد به دست آهو” دیروز به اتمام رسید.

به گزارش سینماژورنال دو روز قبل خبر دادیم که این فراخوان انتخاب بازیگر بخشی از پروسه اجرای فیلمنامه است و بناست از آثار ارسال شده توسط علاقمندان در فیلم استفاده شود.(اینجا را بخوانید)

در همان گزارش از حضور شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در “برسد به دست آهو” سخن گفتیم و حالا به سینماژورنال خبر رسیده که در اتفاقی جالب بناست شهاب حسینی به همراه فرزندانش در فیلم نقش آفرینی کند.

دومین همکاری شهاب و فرزندان بعد از “ساکن طبقه وسط”

شهاب حسینی به همراه همسرش پریچهر در درام آوانگارد “ساکن طبقه وسط” به کارگردانی خودش، ایفای نقش کرده بود و البته در آنجا نیز هر دو فرزند این زوج حاضر بودند.

حالا گویا قرار است شهاب به همراه فرزندانش در “برسد به دست آهو” هم ایفای نقش کند.

محمدامین و امیرعلی که به ترتیب ۱۲ ساله و ۸ ساله هستند دو فرزند شهاب حسینی به شمار می روند که البته هر دو نیز مانند پدر هوش بالایی برای بازی در برابر دوربین دارند.

پریچهر حسینی(همسر شهاب) و فرزندانش
پریچهر حسینی(همسر شهاب) و فرزندانش در تصویری مربوط به چند سال قبل

مدیران فیلمبرداری “شیار”، “چ” و “دوران عاشقی” تصویربرداری کار را انجام می‌دهند

در کنار حضور شهاب و فرزندان و البته فیلمبرداری کار در لوکیشنهایی که بخش عمده آنها سالن تئاتر هستند، تیم تولیدی که فرهادی در کار جدیدش کنار خود دارد نیز از جمله نقاط قابل توجه پروژه است و جالب اینکه فرهادی همزمان سه مدیر فیلمبرداری درجه یک را در گروه تصویربرداری به خدمت گرفته است.

حسین جعفریان فیلمبردار آثاری چون “چ” و “کیفر” و “شب یلدا” که پیشتر با فرهادی در “درباره الی” همکاری داشت به عنوان مدیر فیلمبرداری در پروژه حاضر است.

پیمان شادمانفر که خود مدیر فیلمبرداری آثاری چون “شیار۱۴۳” و “اعترافات ذهن خطرناک من” بوده و علیرضا برازنده مدیر فیلمبرداری آثاری چون “دوران عاشقی” و “جیب بر خیابان جنوبی” نیز به عنوان دستیاران جعفریان در کار حضور دارند.

به عبارت بهتر سه مدیر فیلمبرداری باتجربه سینمای ایران که دو نفر از آنها جوانانی در دهه سوم زندگی هستند و دیگری پیشکسوتی در دهه ششم، در کنار یکدیگر تصویربرداری “برسد به دست آهو” را انجام خواهند داد.

همکاران سابق همچنان حضور دارند…

حسن مصطفوی که پیشتر مدیریت تولید “جدایی نادر از سیمین” را برعهده داشته و در کارنامه اش مدیریت تولید آثاری چون “گناهکاران” و “لامپ صد” به چشم می خورد نیز مدیر تولید پروژه است.

مهرداد میرکیانی که تقریبا در تمامی کارهای ایرانی فرهادی از “رقص در غبار” تا “شهر زیبا”، “چهارشنبه سوری” و “درباره الی” چهره پرداز بوده در “برسد به دست آهو” نیز کار چهره پردازی را برعهده خواهد داشت.

کیوان مقدم طراح صحنه “جدایی نادر از سیمین” و “شهر زیبا” که اخیرا طراحی صحنه “نسیم” پرویز شهباری را برعهده داشت نیز طراح صحنه فیلم تازه فرهادی است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=10821

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "شهاب حسینی به همراه فرزندانش در فیلم فرهادی ایفای نقش می‌کند!!/مدیران فیلمبرداری سه فیلم “چ”، “شیار۱۴۳” و “دوران عاشقی” در کنار یکدیگر تصویربرداری را انجام می‌دهند!"

  1. مهران گفت:

    اییییول به فرهادی.مگه چیکارمیخوادبکنه؟؟؟؟؟!!!!! عالی میشه شهاب وترانه دوباره باهم همبازی شن.چه شود.پسرای شهابم که هستن دیگه….شهاب چه اسطوره هایی تحویل سینمامیده.منتظریم…راستی یچیزی امیرعلی هشت ساله نیس.چهارسالس.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code