۲۶۱۰۱۴۰۰

شفاف سازی دو صنف دیگر خانه سینما؛ فقط ۱۶میلیون از عیدی میلیاردی ارشاد سهم سالن داران شده!/به سینماداران حتی یک ریال هم نرسیده!!⇐نکته: با احتساب شش صنفی که تاکنون شفاف سازی کرده اند همچنان بیش از ۹۰۰ میلیون فاصله هست تا شفاف سازی کامل!

سینماروزان: شفاف سازی صنوف مختلف خانه سینما در سهم ناچیزشان از عیدی میلیاردی ارشاد ادامه دارد و دو صنف سالن داران و سینماداران هم در این باره شفاف سازی کرده اند.

رییس انجمن سالن داران از دریافتی ۱۶ میلیونی صنفش بابت عیدی خبر داده و رییس انجمن سینماداران هم تأکید کرده حتی یک ریال عیدی به صنفش نرسیده.

وجیه الله شهیدی رئیس انجمن مدیران سالنهای سینما درباره میزان عیدی تعلق گرفته به این صنف گفت: صنف مدیران سالنهای سینما ۱۴۰ عضو وابسته، پیوسته و افتخاری دارد و امسال ۸۰ کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی جمعا به مبلغ ۱۶میلیون به صنف ما اختصاص پیدا کرده است که با تصمیم شورای مرکزی صنف بین اعضا توزیع شد.

محمدقاصد اشرفی رئیس انجمن سینماداران با اشاره به اینکه به این انجمن هیچ کارت هدیه‌ای تعلق نگرفته است گفت: صنف ما عضو خانه سینما است اما واقعیت این است که هیچ عیدی نیز به ما پرداخت نشده است ولی امیدواریم که کارتهای هدیه و عیدی به شکل درست به‌دست افرادی که نیاز دارند برسد!

با شفاف سازی این دو صنف و کنار هم گذاشتن ارقام عیدی صنوف مدیران تولید(۱۰میلیون)+منتقدان(۸میلیون)+کارگردانان(۳۰میلیون)+کارکنان لابراتوار(۸میلیون)+سالن داران(۱۶میلیون)+سینماداران(صفر)، رویهم به رقم ۷۲ میلیون میرسیم که حتی ده درصد عیدی میلیاردی ارشاد نمیشود. حالا حالاها شفاف سازی لازم است تا بفهمیم یک میلیارد عیدی ارشاد چه شده؟؟

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55442

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code