۰۲۱۱۱۴۰۰

شفاف سازی حسین انتظامی به جشنواره موسوم به جهانی فجر رسید⇐۹٫۵میلیارد هزینه و فقط کمی بیش از ۲۰۰میلیون بلیت فروشی!!/بیش از یک میلیارد صرف اقامت مهمانان در دو هتل شده!/نزدیک به یک میلیارد به عوامل اجرایی رسیده!!/بیشتر از ۸۰۰میلیون سهم دبیر و مشاوران و مدیرانش شده!!/حتی برای پخش برنامه از سه شبکه تلویزیونی که وظیفه ذاتی شان خبررسانی است هم بیش از ۲۰۰میلیون هزینه شده!!/هزینه ای ۱۴۲میلیونی نیز صرف ارائه خدمات به اسپانسرها شده!!!+فهرست کامل هزینه ها

جشنواره+جهانی+فجر

سینماروزان: شفاف سازی مالی حسین انتظامی به جشنواره موسوم به جهانی فجر رسیده و صورت مالی هزینه های صرف شده در این جشنواره منتشر شد.

نگاهی کلی به این صورت مالی حکایت دارد از صرف هزینه ای نزدیک به ۹٫۵میلیاردی برای فقط دوره اخیر این جشنواره. این هزینه بالا در شرایطی صورت گرفته که این جشنواره فقط کمی بیش از ۲۰۰میلیون بلیت فروشی داشته است!! جالب است که سهم برندگان از این هزینه ۹٫۵میلیاردی فقط ۲۰۱میلیون جایزه بوده است!!!

در این جشنواره بیش از یک میلیارد(دقیقا ۱میلیارد و ۱۵۳میلیون) صرف اقامت مهمانان در دو هتل فردوسی و پرشیا شده!

نزدیک به یک میلیارد(۹۹۹میلیون) به عوامل اجرایی رسیده!!

۸۱۶میلیون سهم دبیر و مشاوران و مدیرانش شده بدون آن که مشخص باشد چقدر دبیر گرفته و چقدر هر کدام از مدیران و مشاوران؟؟

در سیاهه مالی این جشنواره مشخص شده که حتی برای پخش برنامه از سه شبکه تلویزیونی(۲ و ۴ و ۵) که وظیفه ذاتی شان خبررسانی است هم حدود ۲۳۵میلیون هزینه شده است!

از همه شگفت انگیزتر هزینه ای ۱۴۲میلیونی است که صرف ارائه خدمات به اسپانسرها شده است!

فهرست کامل هزینه ای جشنواره مذکور را اینجا ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۶:۱۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=57171

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code