۰۳۰۱۱۴۰۲

شروع عنقریب فعالیت شوراهای پروانه ساخت/متقاضیان پروانه ساخت، مدارک خود را بارگذاری کنند

سینماروزان: تولیدات سینمایی با رعایت دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا ادامه پیدا می کند.
سازمان سینمایی با اعلام خبر فوق از عموم متقاضیان دریافت پروانه ساخت خواسته مدارک خود را در سامانه های مربوطه سازمان بارگذاری کنند تا با شروع عنقریب فعالیت شوراهای پروانه ساخت، روند صدور مجوز صورت گیرد.

سازمان سینمایی تاکید کرده بعد از صدور مجوز، فعالیت تولیدی باید با رعایت پروتکلهای ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت گیرد.

متن اطلاعیه سازمان سینمایی را بخوانید:

پیرو اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر امکان آغاز فعالیت‌های تولیدی کشور با رعایت ضوابط بهداشتی اعلام‌شده ستاد و با توجه به آغاز فعالیت آثار نیمه تمام دارای مجوز از این سازمان به‌آگاهی متقاضیان دریافت پروانه ساخت می‌رساند که فعالیت شوراهای بررسی و صدور پروانه ساخت، بزودی آغاز خواهد شد و متقاضیان جدید می‌توانند مدارک مورد نیاز را در سامانه سازمان سینمایی بارگذاری کنند.
ضروری است کلیه فعالیتها براساس ضوابط اعلام‌شده ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره واحدهای تولیدی انجام پذیرد و مسئولیت رعایت این ضوابط با تهیه کنندگان است.
ایجاد شرایط برای رعایت دستورالعمل‌ها اعم از موارد مربوط به رفت و آمد گروه و فاصله گذاری حین فعالیت در زمره حقوق همکاران هر پروژه است که اطمینان داریم تهیه کنندگان محترم نسبت به اجرای آنها اهتمام لازم را خواهند داشت. ضمنا در صورتی‌که ضوابط یادشده رعایت نشود هر یک از همکاران می‌توانند مراتب را برای رسیدگی فوری به اداره کل نظارت بر تولید و یا خانه سینما اطلاع دهند تا ضمن رسیدگی، تصمیم درباره ادامه یا توقف فعالیت پروژه مورد نظر صورت پذیرد.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60324

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code