۲۳۰۵۱۴۰۱

هنرور “ساختمان پزشکان” هم به GEM پیوست+عکس

سینماژورنال/مهدی فلاح‌صابر: ساناز زرین‌مهر هنروری که در آثاری نظیر “ساختمان پزشکان” نقشهای کوتاهی را ایفا کرده بود هم به شبکه ماهواره ای جم پیوست.

به گزارش سینماژورنال پیش از این بازیگرانی نه چندان مطرح نظیر صدف طاهریان، چکامه چمن‌ماه و بهارک صالح‌نیا و البته مانی کسراییان، رابعه اسکویی نیز به شبکه ماهواره ای جم پیوسته بودند.

ساناز زرین‌مهر متولد ۳۱ خرداد ۱۳۶۶ در شهر شیراز است و  کار هنری اش را از تئاتر شیراز شروع کرده است. “هشت بهشت” و “تلاقى” دیگر سریالهایی هستند که این هنرور در آنها حضور داشته است.

در صفحه اجتماعی منتسب به این هنرور طی روزهای گذشته عکس‌های مختلفی از وی منتشر شده که نشان می‌دهد وی کشف حجاب کرده و مشغول بازی در خارج از ایران است.

 در میان تصاویر منتشرشده توسط این صفحه اجتماعی، عکس‌هایی از ساناز زرین‌مهر در کنار مانی کسراییان دیگر بازیگر مهاجرت کرده از ایران که در آثار شبکه جم نقش آفرینی میکند نیز مشاهده میشود.

ساناز زرین مهر
ساناز زرین مهر
image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=20659

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "هنرور “ساختمان پزشکان” هم به GEM پیوست+عکس"

  1. مهران بهرامی گفت:

    سلام یکبارپیام دادم اماایمیلم رواشتباه داده بودم هواسم نبود.یک کلمه جاافتاده بود.مهران بهرامی ام.ساکن تهران وفعالیت درکارهنری.سالهاست نویسندگی وبازیگری کارمیکنم درسینماتلویزیون وتاتر.عضوخانه تاتر وانجمن نویسندگان کودک ونوجوان هم هستم وسالهادرخبرنگاری وروزنامه نگاری درمجلات مختلف داشتم وهنوزم بامجله ای کارمیکنم چندکتاب ازم چاپ شده وچندین نمایشنامه وفیلمنامه.میخوام باشبکه شماکارکنم چیکاربایدبکنم.مدتی دراستانبول بودم خودم هم ترک زبانم وبه زبان استانبولی مسلطم.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code