۰۶۱۱۱۴۰۰

سه هفته بعد از اقدام ابلهانه ترامپ در تروریستی خواندن سپاه⇐هنوز هیچ کدام از سینماگران سپاهی از جواد نوروزبیگی تا سرهنگ سعید سعدی و حاج اکبر ثقفی واکنشی به این اتفاق نشان نداده اند! چرا؟

سینماروزان: سه هفته پیش و بعد از اقدام ابلهانه دولت ترامپ در تروریستی خواندن سپاه در تحلیلی از لزوم واکنش سینماگران دارای عقبه سپاهی و همچنین آنها که با حمایت ارگانهای متصل به سپاه محصول تولید کرده اند، نسبت به این اقدام نوشتیم.

با این حال به غیر از جمال شورجه و مسعود ده نمکی که در همان ابتدای کار و با انتشار هشتگ #من_یک_سپاهی_هستم واکنش خود را نسبت به اقدام ترامپ نشان دادند هیچ واکنش ملموس دیگری از سینماگران را شاهد نبودیم.

نه فقط سینماگرانی مانند کیومرث پوراحمد، بهرام توکلی، سیروس مقدم، احمدرضا معتمدی و محسن تنابنده که در این سالها حمایت نهادهای زیرمجموعه سپاه را پشت تولیدات خود داشته اند نسبت به این اقدام موضع نگرفتند بلکه سینماگران دارای عقبه سپاهی نیز کمترین واکنشی به این اقدام نداشته اند.

جواد نوروزبیگی، سعید سعدی و اکبر ثقفی از جمله سینماگران سپاهی هستند که ازشان انتظار میرفت واکنشی صریح نسبت به اقدام سپاه داشته باشند. اینها که اتفاقا در ادوار مختلف کاری خود حمایت ارگانهای متنفذ نظام را کنار محصولات خود داشته اند باید پیشتاز همراهی سینماگران با سپاه پاسداران میشدند.

با این حال تاکنون هیچ واکنش صریحی ازشان سر نزده است تا این پرسش شکل گیرد که چرا این جماعت در قبال توهین به یک نیروی جهادی-دفاعی نظام که اگر نبود شاید اینها هم نبودند، این قدر منفعلانه نظاره گر اوضاعند؟؟؟

سینماروزان آماده است هم توضیحات این سینماگران سپاهی و هم سینماگرانی که حمایت نهادهای متصل به سپاه را داشته اند درباره چرایی عدم واکنش به اقدام ترامپ، بی کم و کاست منعکس کند.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۷:۳۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55811

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "سه هفته بعد از اقدام ابلهانه ترامپ در تروریستی خواندن سپاه⇐هنوز هیچ کدام از سینماگران سپاهی از جواد نوروزبیگی تا سرهنگ سعید سعدی و حاج اکبر ثقفی واکنشی به این اتفاق نشان نداده اند! چرا؟"

 1. یکی گفت:

  با قطع منافع و منابع چه کنند؟؟؟!!! به هرحال باید هم طرفها رو برای خودشان حفظ کنند و خودشان را وارد بازیهای سیاسی نکنند!!!! چون هنر تنها برای هنر است و لا غیر!!!!

 2. مرادی علی گفت:

  باعث تاسفه که پاسداران غیور سپاه همیشه تنها هستن
  اف بر ما که فقط فکر منافع شخصی خودمان هستیم و لاغیر

 3. عزیزالهی گفت:

  از حالا به بعد ارگانهایی که با بودجه سپاه فیلم تولید میکنن
  باید تفاوت بزارن بین امثال ده نمکی و جمال شورجه با بقیه
  اینا باشرفتر از همه اونایی ان که مدام بودجه سپاه رو بلعیدن و حالا یه توئیت ساده نمیزنن

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code