۲۵۰۵۱۴۰۱

سعید آقاخانی سریالی نوروزی با مضمون بیماران روانی می‌سازد/تهیه‌کننده “مالاریا” تولید را برعهده دارد

سینماژورنال: بهرام توکلی کارگردانی که بهار امسال یک کمدی کم‌مخاطب به نام “من دیه گو مارادونا هستم” را روی پرده داشت سرگرم کار بر روی سناریوی سریالی به نام “بیمار استاندارد شده” است.

به گزارش سینماژورنال توکلی به همراه سعید آقاخانی چهره باتجربه طنز در سینما و تلویزیون که در سالهای اخیر هم در زمینه کارگردانی و هم بازیگری تغییر ژانر داده و “لامپ صد” و “خداحافظی طولانی” را ارائه داده سرگرم نوشتن سناریوی “بیمار استاندارد شده” است.

این سریال در مرکزی به نام “مرکز گسترش فیلمنامه نویسی” رسانه ملی که مرکزی برای تولید فیلمنامه های باکیفیت است توسط این دو نفر نوشته می‌شود.

تهیه کننده “مالاریا” هم حاضر است

تهیه کنندگی “بیمار استاندارد شده” را مسعود ردایی برعهده دارد که اخیرا مجموعه فیلم-گیم “یه شام خوب” را به شبکه خانگی ارائه داده بود و تازه ترین ساخته سینمایی پرویز شهبازی با عنوان قبلی “نسیم” و عنوان جدید “مالاریا” را تهیه کرده است.

داستان بیماران روحی

گویا بنا شده کارگردانی “بیمار استاندارد شده” را سعید آقاخانی انجام دهد؛ سیناپس این سریال در حال نگارش است و پیش بینی می شود نگارش فیلم نامه تا پایان دی ماه به اتمام برسد.
داستان “بیمار استاندارد شده” درباره فردی است که با بازی کردن نقش بیماران روحی و روانی می خواهد دانشجویان را بیازماید ولی با ماجراهایی مسیر او تغییر می کند.
سریال نوروزی”بیمار استاندارد شده” توسط بهرام توکلی و سعید آقاخانی در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید می شود و هنوز مشخص نیست از کدام شبکه روی آنتن خواهد رفت.

آیا همکاری کارگردانان “من دیه گو…” و “خوش نشینها” نتیجه مثبتی خواهد داشت؟

به گزارش سینماژورنال باید منتظر ماند و دید نتیجه همکاری سعید آقاخانی و بهرام توکلی به کجا خواهد رسید. تنها تجربه طنز بهرام توکلی “من دیه گو…” اثری بود با بازی سعید آقاخانی در نقش یک نویسنده که درونمایه به شدت مغشوش آن، انتقادات فراوانی را موجب شد و البته خیلی زود هم اکران آن خاتمه یافت.

حضور سعید آقاخانی که سریالهایی پرمخاطب چون “خوش نشینها”، “دزد و پلیس” و “خروس” را در کارنامه دارد به عنوان همکار فیلمنامه نویس در کنار توکلی، این امیدواری را ایجاد می کند که مسیری جدید پیش روی توکلی گشوده و شرایط احیای وی را فراهم کند.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=14926

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code