۲۸۰۵۱۴۰۱

سحر قریشی در حال خواندن “بوف کور”!!!+عکس

سینماژورنال: سحر قریشی بازیگری که حضورش در برنامه “دید در شب” رضا رشیدپور و عدم توانایی در پاسخ به برخی پرسشهای سینمایی سبب ساز آن شده بود که تا مدتها حاشیه هایی برایش درست شود حالا در تازه ترین فیلمش در فیگوری متفاوت دیده می شود.

به گزارش سینماژورنال قریشی که نقش اصلی فیلمی به نام “مردی روی ماه” را بازی کرده است در یکی از نماهای این فیلم در حال خواندن داستان “بوف کور” دیده می شود!!!

“بوف کور” از جمله آثار سوررئالیستی ادبیات فارسی بوده که همچنان و حدود هشتاد سال بعد از انتشار اولیه اش، تعابیر و مفاهیم تازه ای از آن در حال استنتاج است و اینکه بازیگری چون قریشی در نمایی از فیلمی به نام “مردی روی ماه” در حال خواندن آن باشد عجیب به نظر می رسد.

در نقش حوا!!!

گویا در “مردی روی ماه” سحر قریشی نقش دختری به نام “حوا” را بازی کرده است که در طول فیلم و در فاصله زمانی دهه ۶۰ تا ۹۰ رابطه عاشقانه وی و پسری به نام “آدم” روایت می شود!

داستان عاشقانه پسری به نام آدم و دختری به نام حوا را روایت می کند. در واقع فیلم در طول داستان از دهه ۶۰ تا دهه ۹۰ را به تصویر می کشد.

اتمام تدوین

فیلم «مردی روی ماه» در روزهای پایانی مراحل فنی قرار دارد.

تدوین فیلم «مردی روی ماه» به نویسندگی و کارگردانی اشکان شاپوری به تازگی به پایان رسیده و با اتمام صداگذاری و ساخت موسیقی بزودی آماده نمایش خواهد شد. سروش مرشدیان تدوین این فیلم را برعهده داشته است.

حسن ناطقی، سرینه دیلانچیان، حمید خندان، سمانه پاکدل، عرشیا حسن زاده، سمیه بختیاری، پانیذ طاهری فرد، ابوالفضل سیاه چشم، یوسف قربانی، سیامک اشعریون، امیرحسین تقی بیگی و بهزاد رحیم خانی دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند.

مردی روی ماه
مردی روی ماه

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از:

جانشین تهیه کننده: محسن گلابگیرها، مدیر هنری و مدیر تولید: حسین قنقره، سرمایه گذار: یستر اوهانیان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: محمد رحمانیان، دستیار دوم کارگردان: مریم شقاقی، دستیار سوم کارگردان: مارال شکری، مدیر فیلمبرداری: سروش مرشدیان، صدابردار: امیرعباس کیاپور، نورپرداز: سعید بختیاری، دستیاران فیلمبردار: محمد مستوفی، فریدون طالبی، محسن خورشیدی، ابراهیم نجفی، جواد قنبری، منشی صحنه: فاطمه کمانی، طراح صحنه و لباس: ساناز عابدنسب، مشاور رسانه ای: امین اعتمادی، دستیاران صحنه: فرید طاهری فرد، سبحان عباس نژاد، صدف صالح، طراح چهره پردازی: ساناز عابدنسب، مجریان گریم: محمدرضا خدایی، گیتی محمدی، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: سمیه بختیاری، کرین من: تومیک، مسول برق: کریم جانبخش سفیدکمر، مدیر تدارکات: سلیمان مختاری، دستیار تدارکات: مرتضی عباسی، اتالوناژ: سامان مجدوفایی و تهیه کننده: رضا سلامی.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۵۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=18143

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "سحر قریشی در حال خواندن “بوف کور”!!!+عکس"

  1. امين گفت:

    كارگردانه خيلي باهوشو با سياست بوده دمش گرم

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code