۰۹۰۳۱۴۰۲

«ساعت ۵عصر» ۴ میلیارد را رد کرد/«اکسیدان» در آستانه ۶٫۵ میلیارد فروش/«رگ خواب» ۳٫۵ میلیارد را رد کرد/«پا تو کفش من نکن» در آستانه ۲۰۰ میلیونی شدن/رقابت نزدیک «گذر موقت» و «۲۱ روز بعد» در ابتدای اکران+آمار کامل فروش

پردیس+سمرقند

سینماروزان: اکران «نهنگ۲» علیرغم تهدیدات شورای صنفی نمایش مبنی بر واگذاری سینماهایش به آثار تازه اکران شده همچنان ادامه دارد و هر چند رقم رسمی فروش فیلم اعلام نشده اما آمار غیررسمی حکایت دارند از فاصله ۲۰۰ میلیونی این فیلم تا ۲۰ میلیاردی شد.

به گزارش سینماروزان «ساعت۵ عصر» پیشتاز دارا بودن سالن است که توانسته رقم فروش خود را از ۴ میلیارد عبور دهد. از آن سو کمدی «اکسیدان» که با محرومیت از پخش در سینماهای حوزه هنری روبروست در آستانه رسیدن به ۶٫۵ میلیارد فروش است.

«رگ خواب» رقم فروش خود را از ۳٫۵ میلیارد گذرانده است و «زیر سقف دودی» هم ۲٫۵ میلیاردی شده است. «کارگر ساده نیازمندیم» هم بعد از یک ماه تازه به نزدیکی ۴۰۰ میلیون فروش رسیده است.

کمدی «پا تو کفش من نکن» که رکورددار محدودیت در اکران است و به غیر از توقیف توسط حوزه و درجه بندی +۱۲ با ممنوعیت پخش تیزر تلویزیونی و محدودیت سانس در پردیسهای شهرداری مواجه است در حدود یک هفته ای که روی پرده است رقم فروش خود را به نزدیکی ۲۰۰ میلیون رسانده است.

دو فیلم تازه اکران شده «۲۱ روز بعد» و «گذر موقت» که اولی با پخش حوزه و امکانات کامل تبلیغاتی و داشتن سرگروه روی پرده رفته و دومی در گروه آزاد و محدودیت سالن فقط ۸ میلیون اختلاف فروش دارند. اولی در دو روز ۳۱ میلیون فروخته و دومی ۲۳ میلیون.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–نهنگ عنبر(۲) ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۸۶روز)

–اکسیدان ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون (۴۵روز)

–ساعت ۵ عصر ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۱۳روز)

–رگ خواب ۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون(۴۸روز)

–زیر سقف دودی ۲ میلیارد و نیم (۵۸روز)

–برادرم خسرو ۲ میلیارد و ۲۱۰ میلیون(۸۶روز)

–مادر قلب اتمی  ۱میلیارد و ۶۴۰ میلیون(۶۵روز)

–ویلاییها ۱میلیارد و ۶۱۰ میلیون(۸۶روز)

–کارگر ساده نیازمندیم ۳۸۰ میلیون (۳۰روز)

–پا تو کفش من نکن ۱۹۰ میلیون (۹روز)

–۲۱ روز بعد ۳۱ میلیون(۲روز)

–مسلخ  ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان(۳۷روز)

–گذر موقت ۲۳ میلیون(۲روز)

–کبریت سوخته ۱۷ میلیون(۲۳روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=41211

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code