۱۰۱۱۱۴۰۱

تأیید تحلیل سینماروزان مبنی بر انتخاباتی بودن «ساعت ۵عصر»+عکس⇐پرسش تازه: فیلم مدیری به «خیابانهای آرام» شباهت دارد یا «قلاده‌های طلا»؟!

سینماروزان: در حالی که روز گذشته سینماروزان برای اولین بار از انتخاباتی بودن “ساعت ۵عصر” و مشابه سازی ماجراهای آن با اتفاقات۸۸ خبر داده بود(اینجا را بخوانید) تازه ترین تصویر منتشره از فیلم هم که سیامک انصاری را با نماد آزادی نشان میدهد هم رنگ و بوی انتخاباتی دارد و میتواند شاهدی باشد بر مشابه‌سازی۸۸ در این فیلم.

به گزارش سینماروزان این اتفاق در حالی رخ داده که مدیری در ماههای گذشته چندین بار در “دورهمی” به دولت روحانی تاخت و برخی این تاخت و تاز را ناشی از نزدیکی به رقیب انتخاباتی وی دانستند که سرانجام نیز در روز پیش از انتخابات اعلام حمایت وی از رییسی در فضای مجازی منتشر شد که  سکوت وی در قبال این خبر به نوعی موید اصالت و درستی خبر بود.

با این وصف این پرسش پدیدار میشود که  فیلم انتخاباتی مدیری که با بودجه سامانه ای وابسته به “همراه اول” تولید شده در مایه های کدام دسته از اسلاف خود جای می گیرد؟! «خیابانهای آرام» یا «قلاده های طلا»؟؟

«خیابانهای آرام» که هشت سال بعد از تولید همچنان توقیف است و غیرقابل نمایش! آیا امکان دارد فیلمی مشابه آن پروانه نمایش گرفته باشد؟! پس می ماند فرض دوم یعنی شبیه بودن به “قلاده های طلا”  که احتمال آن بسیار است چرا که تصور شق سومی  فارغ از این دو نامحتمل است!

تصویری از سیامک انصاری در «ساعت 5 عصر» که به شدت انتخاباتی به نظر می رسد
تصویری از سیامک انصاری در «ساعت ۵ عصر» که به شدت انتخاباتی به نظر می رسد
image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۱۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=38871

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "تأیید تحلیل سینماروزان مبنی بر انتخاباتی بودن «ساعت ۵عصر»+عکس⇐پرسش تازه: فیلم مدیری به «خیابانهای آرام» شباهت دارد یا «قلاده‌های طلا»؟!"

  1. الهام گفت:

    اندکی صبر! چقدر پیش داوری!؟ امیر جعفری و آزاده صمدی از طرفداران اصلاحات تو این فیلم بازی کردن اگه قرار بود شبیه قلاده های طلا باشه مطمئن باشین بازی نمی کردن…خود مدیری هم هیچ وقت فیلمی شبیه قلاده های طلا نمی سازه… فیلم ندیده رو نقد نکنید… داستان فیلم ندیده رو تعریف نکنید.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code