۰۹۰۳۱۴۰۲

سازندگان «فیلشاه» به سراغ «انقراض» رفتند!+عکس

سینماروزان: پس از موفقیت «فیلشاه» در گیشه سینماهای ایران، پوستر انیمیشن جدید گروه «هنرپویا» با نام انگلیسی «Extinction/انقراض» در حاشیه جشنواره انسی (Annecy) فرانسه رونمایی شد.

جدیدترین انیمیشن سینمایی «هنرپویا»، به گفته سازندگان این اثر دارای موضوعی محیط زیستی است و داستان آن در فضای ایران امروز رقم می‌خورد.

حامد جعفری، رئیس هیئت مدیره گروه‌ «هنرپویا» و تهیه‌کننده «فیلشاه» به عنوان نماینده این کمپانی در جشنواره انسی فرانسه و بازار فیلم آن (Mifa) حضور داشت. جشنواره بین المللی انیمیشن «انسی» فرانسه، از معتبرترین جشنواره ها در عرصه سینمای انیمیشن در سطح بین‌المللی است که پنجاه و هشتمین دوره آن امسال از ۱۱ تا ۱۶ ژوئن برگزار شد.

گروه «هنرپویا» اولین کنسرسیوم فرهنگی هنری شکل گرفته در بخش خصوصی کشور است که توسط موسسات فرهنگی هنری هفت‌سنگ و سلوک افلاکیان با شعار «فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید» پایه گذاری شده است. این گروه تاکنون انیمیشن‌های سینمایی «شاهزاده روم» و «فیلشاه» را به عنوان پرمخاطب ترین و پرفروش ترین انیمیشن های تاریخ سینمای ایران، تولید و عرضه کرده است.

گفتنی است با استقبال خوب مخاطبان، «فیلشاه» تاکنون نزدیک به ۸میلیارد تومان در گیشه سینماها فروش داشته و اکران آن همچنان در سینماهای سراسر کشور ادامه دارد.

انقراض
انقراض
image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۷:۵۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=50609

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code