۰۸۱۱۱۴۰۱

سازمان سینمایی اولتیماتوم داد⇐پخش تیزر از GEM به توقیف فیلم منجر خواهد شد

سینماروزان: هفته گذشته سازمان سینمایی در بیانیه مربوط به حل مشکل دفاتر پخش نورتابان، فیلمیران و پویافیلم از پخش کنندگان خواسته بود هیچ گونه همکاری با شبکه های ماهواره ای نداشته باشند.

به گزارش سینماروزان حالا شنبه ۸ آبان ماه یک بیانیه تند و تیز از سازمان سینمایی خطاب به سینماگران صادر شده و در آن به صراحت تأکید شده که پخش تیزر از شبکه های معاند ماهواره ای، معاونت در جرم محسوب شده و موجب توقیف فیلم خواهد شد!

متن بیانیه سازمان سینمایی را بخوانید:

درپی تذکرات مختلف به بعضی از سینماگران که مصالح عمومی سینمای ایران را رعایت نکرده ونسبت به پخش تیزر فیلمهایشان از شبکه جم اقدام کرده اند به اطلاع می رساند پس از گفت و گو و توافق های انجام شده با قوه محترم قضائیه و با توجه به تذکرات متعدد  و اعلام مسئولان عالیرتبه قضایی، همکاری با شبکه های معاند، معاونت در جرم تلقی می شود.

 باتوجه به همکاری بسیار خوب اکثریت سینماگران محترم، در موارد اندکی تخلف فوق الذکر مشاهده می شود.

 باردیگر تاکید می شود درصورت پخش آگهی تبلیغاتی در شبکه های معاند از جمله جم، سازمان سینمایی با متخلفان به شدت برخورد و ادامه نمایش فیلم در سینماها و شبکه نمایش خانگی در هر مرحله ای که باشد متوقف خواهد شد.

بی تردید اهالی سینما در این شرائط رونق و موفقیت های بی مانند، اجازه نخواهند داد که برخی با رفتارهای سودجویانه منافع کلیت سینما را با ایجاد حاشیه های بی مورد تهدید نمایند.

سازمان سینمایی با تاکید بر وظیفه ذاتی  خود اعلام می دارد: از طریق مجاری قانونی  نسبت به احقاق حقوق سینمای ایران در عرصه تبلیغ و بهره گیری مناسب و موثر از امکانات فراگیر ملی ،بو یژه صدا و سیما همچنان پیگیر است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30340

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code