۰۳۰۱۱۴۰۲

ساختارشکنی در تلویزیون⇐ارائه تصویری انسانی از یک بانوی مسیحی ایرانی+عکس

آناهید

سینماروزان: کم پیش می‌آید در تلویزیون شاهد آثاری باشیم که به طور رئالیستی و نه شعاری از اهمیت پیوند ادیان و همزیستی ادیان که در جای جای ایران نمونه‌های عینی دارد، ببینیم ولی شبکه مستند بعد از مدتها ساختارشکنی کرده و فیلمی را روی آنتن فرستاده که یک بانوی مسیحی را به‌عنوان الگوی انسانیت ارائه می‌دهد.

مستند “آناهید” به تهیه کنندگی و کارگردانی حمیدرضا علیپور که در بخش مسابقه چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند ارائه شده زندگی بانویی مسیحی با نام “آناهید” است که به تنهایی نمایندگی مسیحیان در یک روستای دورافتاده را برعهده دارد.

یکی از زیباترین پلانهای فیلم جایی است که در روایت زندگی آناهید به تقاطع دو کوچه با نامهای ولیعصر-عیسی‌ابن‌مریم میرسیم؛ آن هم در یک روستای دورافتاده!

این مستند چهارشنبه ۲۲ مردادساعت ۲۱ (۹شب) ازشبکه مستند سیما (بازپخش ساعت ۲بامداد و ۹ صبح پنجشنبه) روی آنتن رفته است.

سازندگان مستند شما را دعوت میکنند به دیدن این مستند که از همزیستی رحمانی ادیان در دل ایران می‌گوید.

سازندگان مستند در پیام خود برای مخاطبان آورده‌اند: خوشحال می‌شویم که فقط برای یک بار این فیلم را دیده و اگر فیلم را دوست داشتید در رای گیری مردمی فیلم ما را همراهی کرده و به فیلم “آناهید” رای بدهید.

زمان رای گیری از پایان پخش فیلم تا ۲۴ ساعت بعد از پخش فیلم است. لطفا بعد از پخش فیلم کد C75 را به شماره ۳۰۰۰۰۸۱ اس ام اس کرده و همچنین از طریق لپ تاپ وارد سایت جشنواره شده و روی گزینه آناهید رای بدهید. آدرس سایت جشنواره:
www.festdoctv.com

در صورت دسترسی نداشتن به شبکه تلویزیونی مستند میتوانید از سایت شبکه برای دیدن فیلم به صورت لایو در ساعت مشخص شده استفاده نمایید. سایت شبکه مستند : www.doctv.ir

 

آناهید

آناهید

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61343

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code