۲۸۰۵۱۴۰۱

زودتر از نهادهاي حاكميتي⇐اين خواننده، سالار عقيلي را محكوم كرد+عکس

سینماژورنال: در حالی که هنوز هیچ کدام از نهادهای حاکمیت واکنشی به حضور سالار عقیلی در شبکه “من و تو” نشان نداده اند و تنها رییس دفتر موسیقی ارشاد از طرح پرسش از این خواننده بعد از بازگشت به ایران سخن گفته یک خواننده پاپ به صورتی کنایه آمیز رفتار عقیلی را محکوم کرد.

به گزارش سینماژورنال مانی رهنما در صفحه شخصی‌اش با انتشار عکسی از محمدرضا و همایون شجریان نوشت: استاد محمدرضا شجريان و همايون عزيز كه صداي واقعي و ماندگار اين سرزمين هستند و هميشه خواهند ماند، اين در درون اين دو عزيزه ، با كپي كردن صدا و رفتار و منش اين عزيزان كسي نميتونه به نزديكي افق جايگاه اين نازنينان برسه حتي با اهرم تلويزيون منو تو !!!

سالار عقیلی خواننده‌ موسیقی سنتی ایران، پیش از برگزاری کنسرت خود در لندن به استودیو “من وتو” رفت. (اینجا را بخوانید)

عقیلی در برنامه “من و تو پلاس” این شبکه از کنسرت‌‌هایش در شهرهای مختلف انگلیس و همچنین کنسرت‌های بعدی‌اش در آمریکا خبر داد.

این خواننده همچنین درباره چالش برگزاری کنسرت در خارج از ایران گفت: در خارج از ایران هزینه برگزاری کنسرت بسیار بالا است. به عنوان نمونه در سالن برج میلاد، پیانویی است که می‌شود نواخت اما وقتی در اینجا خواستیم پیانو روی سن داشته باشیم، هزار و پانصد دلار هزینه اضافه طلب کردند.

به نظر میرسد حضور او در شبکه “من و تو” به منظور تبلیغ کنسرت‌هایش در انگلیس و آمریکا بوده است.

مطلب اجتماعی مانی رهنما
مطلب اجتماعی مانی رهنما
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=17162

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code