۱۲۰۱۱۴۰۲

زمان اکران "حکایت عاشقی" شنبه آینده اعلام میشود/ایجاد محدودیت ماهانه در اکران فیلم در گروه آزاد/ثبت قرارداد اکران “آدم باش” و “کوچه بی نام”

سینماژورنال: به دلیل تراکم و تعدد فیلم در چرخه اکران، شورای صنفی نمایش تصویب کرد گروه سینمایی آزاد تا پایان سال ۱۳۹۴ تنها یک فیلم به صورت ماهانه اکران کند.

تا شنبه آینده زمان اکران “حکایت عاشقی” اعلام خواهد شد

به گزارش سینماژورنال غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام این خبر درباره تازه ترین تصمیم های این شورا گفت: پیرو جلسه حضوری با مسعود جعفری جوزانی تهیه کننده فیلم «حکایت عاشقی» در تازه ترین جلسه شورا صنفی نمایش، تصمیم گرفته شد این فیلم از روز چهارشنبه ۴ آذرماه اکران شود اما به این دلیل که پخش کننده فیلم آمادگی لازم برای اکران این را نداشت مقرر شد تا روز شنبه هفتم همین ماه تاریخ اکران را اعلام کند.

محدودیت اکران آثار در گروه آزاد

وی ادامه داد: همچنین به دلیل تراکم و تعدد فیلم در چرخه اکران، شورای صنفی نمایش تصویب کرد تا پایان سال ۱۳۹۴ در گروه سینمایی آزاد تنها یک فیلم به صورت ماهانه اکران شود.

ثبت قرارداد اکران “آدم باش” و “کوچه بی نام”

فرجی در پایان یادآور شد: همچنین فیلم «آدم باش» به کارگردانی مجید جوانمرد پس از فیلم «جامه دران» در گروه سینمایی زندگی روی پرده می رود و فیلم «کوچه بی نام» ساخته هاتف علیمردانی نیز پس از فیلم «شیف شب» در گروه سینمایی آزادی اکران می شود.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=13846

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code