۱۰۱۱۱۴۰۱

رویا نونهالی در قامت “نوسترآداموس”!!+فیلم

سینماروزان: درگیری های فضای مجازی در سالهای اخیر مشکلات بسیاری را برای اغلب مردمان در نقاط مختلف دنیا به وجود آورده است و کم نداشته ایم بسیاری از اختلافات زناشویی که از همین طریق ایجاد شده و البته در درازمدت به طلاق و جدایی ختم شده است.

در کشور خودمان ایران هم از آنجا که اول تکنولوژی وارد می شود و بعد فرهنگ استفاده از آن، ورود اپلیکیشنهای ارتباطی مانند تلگرام و واتزاپ و وایبر به نوبه خود دردسرساز بوده اند.

در شاید اولین محصول سینمایی که به دردسرهای آغشتگی به این اپلیکیشن ها می پردازد کمدی “مشکل گیتی” روی پرده رفته است که در آن رویا نونهالی را در قامت زنی می بینیم که درگیری بیش از حدش در فضای مجازی باعث ایجاد حسی عجیب و غریب نسبت به اتفاقات آینده می شود؛

رویا نونهالی در “مشکل گیتی” اتفاقات را قبل از وقوع آنها پیش بینی می کند درست مانند “نوسترآداموس” و همین است که اختلال عجیب و غریبی را در زندگیش ایجاد می کند.

حمید فرخ نژاد بازیگر مقابل رویا نونهالی در این فیلم است و مثلث این دو نفر با ورود یکتا ناصر بازیگری که اخیرا مادر شده است تکمیل می‌شود.

یکتا ناصر، امیرحسین رستمی، فریبا نادری، بهنوش بختیاری،  رامین ناصرنصیر و امید روحانی دیگر بازیگران “مشکل گیتی” هستند.

“مشکل گیتی” با پخش رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلی در گروه زندگی روی پرده  است و علیرغم محدودیت در تعداد سالن اقبال مخاطبان به آن مثبت بوده است.

برای تماشای تیزر “مشکل گیتی” اینجا را کلیک کنید.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۴:۴۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31821

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code