۱۰۱۱۱۴۰۱

رونمایی از لوگوی فیلمی که از فراوانی بارش باران در ایران می‌گوید!!!+عکس

سینماروزان: در حالی که در سالهای اخیر مدام مواجه بوده ایم با کاهش ریزش باران و برف در نقاط مختلف کشور حالا فیلمی تولید شده به نام “چهل کچل” که شعار خود را “در ایران، باران می‌بارد فراوان؛ گاهی باید سلام کرد به باران…” انتخاب کرده است!!!

به گزارش سینماروزان به تازگی از لوگوی فیلم سینمایی «چهل کچل» رونمایی شده است. هوشیار عبداللهی طراحی این لوگو را بر عهده داشت.

هوشیار عبدالهی طراح این لوگو که پیش از این طراحی پوستر دو دوره جشنواره فیلم یاس و پوستر فیلم سینمایی «جامه‌دران» را در کارنامه خود ثبت کرده بود، لوگوی فیلم سینمایی «چهل‌کچل» را طراحی کرد.

«چهل‌کچل» سومین فیلم بلند صادق صادق‌دقیقی بعد از «بزرگمرد کوچک» و «تا آمدن احمد» است. فیلم سینمایی «چهل‌کچل» که تهیه‌کنندگی آن به عهده پروانه مرزبان است به تازگی مراحل تدوین را به پایان رسانده و این روزها در آستانه مراحل صداگذاری است. «چهل کچل» مضمونی انسانی دارد.

در این فیلم بازیگرانی مثل پژمان بازغی، مریم بوبانی، رضا ناجی، به ایفای نقش پرداخته‌اند. گفتنی است این فیلم بارانی‌ترین فیلم سال سینمای ایران نیز نامیده می‌شود. بیش از هفتاد درصد سکانس‌های این فیلم در زیر باران مصنوعی تولید شده است. «چهل کچل» فرم حضور در جشنواره را پر کرده و متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر امسال است.

در خلاصه داستان فیلم آمده:« به علت بارندگی بسیار زیاد تنها پل ارتباطی روستا با شهر قطع می‌شود و اهالی روستا درگیر مشکلات بسیار زیادی می‌شوند. بیماری یکی از اهالی روستا و نیاز ضروری اش به دارو خانواده او را دچار چالشی اساسی می کند.»

فیلم سینمایی «چهل کچل»

نویسنده: عبدالجبار دلدار و پروانه مرزبان. کارگردان: صادق صادق‌دقیقی. مدیر فیلم‌برداری: پیمان عباس‌زاده. تدوین :حسن ایوبی. طراح‌صحنه‌ولباس: امیرعباس‌دهقانی. مدیر‌صدابرداری: مسیح حدپورسراج. طراح‌چهره‌پردازی: بهنام نوروزی. مدیرتولید : پرهام دلدار. مشاور تولید: مهدی اکبری. مدیر جلوه‌های ویژه میدانی: حمید رسولیان. جلوه‌های ویژه بصری: فرید ناصرفصیحی، امیر پهلوان‌زاده. دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز: حمیدروشن. منشی‌صحنه: داریوش اسقائی. عکاس: نیوشا دلدار. تصویربردار پشت صحنه : سحر تاری.  بازیگران: پژمان بازغی، مریم بوبانی، پرهام دلدار، ونوس حسن‌کانلی، رضا ناجی، سوگل طهماسبی، جواد زیتونی، تیمور عباسی. بازیگران ‌نوجوان: رضامهاجری، طاها طاهری، حمیدرضا زواری، پونه سورتیچی. تهیه کننده: پروانه مرزبان. سرمایه‌گذاران: پروانه مرزبان، مهدی اکبری.

لوگوی چهل کچل
لوگوی “چهل کچل”
image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۴۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32064

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code