۱۴۱۱۱۴۰۱

روایت یک کارگردان از بازگشت پرویز پرستویی به عرصه طنز با ایفای چند کاراکتر مختلف در یک کمدی-فانتزی+عکس

سینماروزان: پرویز پرستویی این روزها دو فیلم کاملا جدی با نامهای «قاتل اهلی» و «خانه کاغذی» را روی پرده دارد که در این بین «قاتل اهلی» با درونمایه افشاگرانه خود درباره مفاسد سیاسی توانسته از رقم فروش ۲میلیارد عبور کرده و به عنوان پرفروشترین فیلم غیرکمدی سینماها معرفی شود.

به گزارش سینماروزان پرستویی به غیر از فیلم تابوشکنانه «آژانس شیشه ای» تجربه ایفای نقشهای کمدی در محصولاتی همچون «لیلی با من است» و «مارمولک» را هم داشته است. آخرین نقش کمدی پرستویی به نزدیک یک دهه قبل و «کتاب قانون» بازمیگردد.

حالا پرستویی با «لس آنجلس-تهران» بار دیگر به سینمای کمدی بازگشته است؛ فیلمی که بدون حضور در جشنواره روانه اکران خواهد شد.

تینا پاکروان کارگردان این کمدی درباره حضور پرستویی به «همشهری جوان» گفت: پرویز پرستویی در لس آنجلس-تهران کاری کرده و اثری از خودش به جا گذاشته که مطمئنم از کس دیگری برنمی‌آید.

پاکروان ادامه داد: او در سینمای کمدی یا غیرکمدی هنوز مخاطب خودش را دارد اما وقتی از «مارمولک» و «لیلی با من است» صحبت می‌شود همه منتظرند که پرویز پرستویی را در قامت بازیگر نقش کمدی ببینند.

این کارگردان پیرامون کیفیت نقش آفرینی پرستویی در «لس آنجلس-تهران» گفت: حضور او در این فیلم فانتزی اتفاق خوبیست و بیننده از دیدنش در نقشهای متفاوت لذت می‌برد. می‌گویم نقشها چون پرستویی در لس آنجلس-تهران فقط در یک نقش بازی نکرده و این چندنقشی بودن فقط از عهده ایشان برمیآید.

لس آنجلس-تهران
لس آنجلس-تهران
image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۹:۲۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=46429

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code