۲۳۰۵۱۴۰۱

روایت رضا کیانیان از حضور مجری زن “من و تو” در بین‌الملل فجر+عکس

سینماژورنال: ترکشهای حضور منصوره حسینی مجری زن شبکه ماهواره ای “من و تو” در بین الملل فجر (اینجا را بخوانید) همچنان ادامه دارد.

به گزارش سینماژورنال بعد از انتشار خبر دستگیری و سپس آزادی این مجری با قرار وثیقه(اینجا و اینجا را بخوانید) حالا رضا کیانیان که مدیر کاخ بین الملل فجر بود در گفتگویی با “اعتماد” از فضای پر از نگرانی گفته که در روز بعد از انتشار خبر حضور این مجری بر برخی مدیران جشنواره سایه افکنده بود.

کیانیان می گوید: يك روز من رفتم جشنواره و ديدم يكي از دوستان ما كه كارش بيشتر به بخش روابط عمومي مربوط مي‌شد خيلي نگران و ناراحت است. پرسيدم چي شده؟ گفت خانمي كه گويا در شبكه من و تو كار مي‌كرده به محيط جشنواره آمده و اينجا ديده شده. حالا نوشتند كه چرا او را راه داده‌ايد؟ چگونه بايد بروم و توضيح بدهم.

وی ادامه می دهد: گفتم خب به ما چه مربوط است؟! مگر هركس كه مي‌آيد توي جشنواره به لحاظ سياسي و اجتماعي و خانوادگي بايد او را بررسي كنيم؟ مگر ما نيروي انتظامي هستيم؟ يا مگر وزارت اطلاعات هستيم؟ ما فقط جشنواره‌ايم! به ما ربطي ندارد كي مي‌آيد و كي مي‌رود. هر كسي كه آزاد است در اين كشور تردد كند آزاد است كه به جشنواره هم بيايد.

کیانیان خاطرنشان می سازد: اين يك حق شهروندي است! آن خانم هم اگر آزاد است كه در كشور ايران تردد كند،  خب چرا نبايد بتواند اينجا بيايد؟! ارگان‌هاي ديگري هستند كه اين موضوعات را پيگيري مي‌كنند. هر وقت به‌طور مشخص نهادها و ارگان‌هاي مربوطه از ما توضيح خواستند ما حتما جواب مي‌دهيم. من جواب نمي‌دهم به اين حرف‌ها. چون از اساس اين حرف‌ها قرار است بحث را منحرف كند. وقتي هم بحث منحرف شد هر كسي مي‌تواند هر حرفي بزند. پس بهتر است راجع به اصل مطلب حرف بزنيم.

آن قاب روبروی مجری بود که کار دستشان داد…

به گزارش سینماژورنال در ماجرای ورود مجری “من و تو” به بین الملل فجر گویا مدیر کاخ بین الملل فجر هم به طور کامل در روند اتفاقات نبوده است. چون از یک طرف برخلاف گفته ایشان که ” هر کس که می‌توانسته آزادانه در کشور تردد کند می توانسته آزادانه به بین الملل فجر بیاید” قبل از ورود به محوطه اصلی کاخ جشنواره در پردیس چارسو در دو مرحله کارت مهمانان کنترل می شد.

از طرف دیگر باز هم برخلاف روایت کیانیان ناراحتی و نگرانی برخی مدیران بین الملل فجر فقط به خاطر حضور مجری موردنظر نبوده بلکه به خاطر انتشار تصویری بوده که یکی از مدیران بین الملل فجر در یک قاب روبروی آن مجری در حال خوش و بش دیده می شد!

آیا ایشان همان منصوره حسینی است؟
 منصوره حسینی در بین الملل فجر
image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۰۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=23014

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code