۰۷۰۱۱۴۰۲

روایت حسین فرحبخش از تغییر و تحول در شورای صنفی نمایش⇐امیریوسفی وقتی دید رییس نیست، قید شورا را زد و درمیشیان را جایگزین نمود؟؟!!

محسن+امیریوسفی+حسین+فرحبخش

سینماروزان: در اولین جلسه شورای صنفی نمایش در دوره جدید و بعد از رای‌گیری این مرتضی شایسته بود که به عنوان رییس انتخاب شد و غلامرضا فرجی هم به‌عنوان نایب‌رییس انتخاب شد.

محمد مهدی طباطبایی نژاد معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، غلامرضا فرجی و محمدرضا صابری از انجمن سینماداران، مرتضی شایسته از کانون پخش کنندگان، حسین فرحبخش به نمایندگی از تهیه کنندگان و محسن امیریوسفی به نمایندگی از کارگردانان دراین جلسه حاضر بودند.

در این جلسه همچنین سینماهای آزادی و بهمن(متعلق به حوزه)، کورش، مگامال، ماندانا، ایران، و فرهنگ(متعلق به فارابی) به عنوان سرگروه معرفی شدند.

حسین فرحبخش از اعضای حاضر در جلسه درباره کیفیت برگزاری جلسه بیان داشت: در این جلسه علاوه بر بررسی آیین‌نامه جدید اکران و اعمال اصلاحات، مقرر شد آیین‌نامه برای تایید به ریاست سازمان سینمایی ارسال شود.

فرحبخش ادامه داد: انتخابات شورای صنفی نمایش نیز با حضور معاون نظارت سازمان برگزار شد که درنتیجه رای‌گیری، مرتضی شایسته به‌عنوان دبیر و همزمان سخنگو انتخاب شده و غلامرضا فرجی هم نائب‌دبیر گردید.

نماینده تهیه‌کنندگان در شورای صنفی نمایش افزود: در کمال تعجب بعد از پایان شمارش آرا و تعیین مرتضی شایسته به دبیری، دبیر سابق شورا(محسن امیریوسفی) گلایه‌هایی مطرح نموده و درنهایت نامه‌ای را به شورا تحویل نمود مبنی بر اینکه دیگر به شورا نمی‌آید و این رضا درمیشیان است که به‌جای وی به‌عنوان نماینده کارگردانان در شورا حضور خواهد داشت!!

فرحبخش ادامه داد: اینکه فردی که خودش با رای‌گیری دو سال رییس شورا بوده از انتخاب فردی دیگر به‌عنوان رییس در نتیجه انتخابات اخیر شورا گله‌مند باشد چندان با مدعای دوستان درباب دموکراسی و آزاداندیشی همخوانی ندارد! ای کاش وقتی اصول رای‌گیری را می‌پذیریم هم شکست را قبول کنیم و هم پیروزی را!

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60334

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "روایت حسین فرحبخش از تغییر و تحول در شورای صنفی نمایش⇐امیریوسفی وقتی دید رییس نیست، قید شورا را زد و درمیشیان را جایگزین نمود؟؟!!"

 1. علی خرمیان گفت:

  تازه این اقای امیریوسفی ه که خودش و لیبرال و آزاداندیش میدونه

  سوال اصلی اینه
  اگه امیریوسفی اساسا انتخابات و قبول نداشته چرا در انتخابات شورای اکران شرکت کرده
  همون اول میزد بیرون از شورا که خیلی بهتر بود
  این خیلی زشته که وقتی دو سال رییسیم، شورا رو قانونی میدونیم ولی وقتی عزل میشیم میزنیم زیر میز بازی

  یه کمی ظرفیت هم بد نیس بخدا

 2. مصیری گفت:

  آقای امیریوسفی به مدد ریاست شورا تونستن فیلم خودشونو اکران کنن و البته در دوره ریاست ایشون در شورا شاهد امتداد حضور فیلم نایب رییس شورا به مدت چندین هفته روی پرده بودیم بلکه بتونه فروش کنه ولی درنهایت فیلم نایب رییس هم‌زیر فیلم ایکس لارج فرحبخش قرار گرفت
  ههههههعععخخخخخ

 3. حسین رهابادی گفت:

  عجب
  عجب
  مگه ریاست شورای اکران این سینمای ورشکسته چه عایدی داره که همع دنبالشن
  بعدش هم مقوله اکران مرتبطه با سینمادار و پخش کننده و تهیه کننده
  کارگردان ربطی داره به اکران؟؟

 4. مجتبی توانگران گفت:

  محسن جان امیریوسفی
  به نطرم خیلی بهتر شد رای نیاوردی برادر
  فیلم خوب بساز برامون
  گور پدر و مادر این شوراها

 5. علیزاده سدهی گفت:

  آتشکار ۲ رو بساز همشهری

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code