۲۷۰۵۱۴۰۱

رد شایعات مرگ مشکوک بدلکار مرحوم⇐روایت تازه یک بدلکار از چرایی مرگ پیمان ابدی+گلایه از نیکی کریمی!

سینماروزان/مسعود احمدی: ده سال بعد از درگذشت پیمان ابدی بدلکاری که اصرار زیادی داشت به جاانداختن حیطه طراحی نماهای اکشن در ایران، همچنان شایعات پیرامون مرگ وی فراوان است و بسیاری از شایعات هم به سهل انگاریهای بیرونی مرتبط است ولی در یک اظهارنظر تازه یکی از بدلکاران ایرانی، روایتی خواندنی از مرگ پیمان ارائه داده!

آرش یزدانی از بدلکاران فعال در سینما و تلویزیون با اشاره به تله‌فیلم “چشمهای نامحسوس” که پیمان ابدی را از سینما و تلویزیون گرفت با رد شایعات مربوط به مرگ مشکوک پیمان ابدی اظهار داشت: قبل از پیمان، من و سه نفر دیگر از دوستان با تهیه‌کننده “چشمهای نامحسوس” قرارداد بستیم ولی تهیه‌کننده قرارداد ما را لغو کرد و با پیمان قرارداد بست‌! چرا؟ برای اینکه ما از او امکاناتی همچون آتش‌نشانی، آمبولانس و جرثقیل خواستیم تا امنیت سقوط ماشین بیشتر شود ولی پیمان رودربایستی کرد و بعدش هم آن اتفاق تلخ افتاد.

یزدانی ادامه داد: شما فکر کنید بدلکار “کبری۱۱” وقتی در آن صحنه گرفتار انفجار شد حتی یک ماشین آتش نشانی در صحنه نبود و آتش نشانی وقتی رسید که کار پیمان تمام شده بود! خدا رحمت کند پیمان را…

آرش یزدانی با انتقاد از جدی نگرفتن بدلکاران حتی از سوی بازیگرانی که بدون بدل، به شدت دچار مشکل می‌شوند، گفت: در یکی از سکانس های خشن “کامیون” به‌جای نیکی کریمی پشت فرمان یک بی.ام‌دبلیو۵۳۰ نشستم و به رئال‌ترین شکل ممکن، تصادف را گرفتیم ولی بعدش نیکی کریمی حتی اجازه نداد با ایشان، عکس یادگاری بگیرم.

این بدلکار ادامه داد: دلیل این بی‌اعتنایی چیست؟ بخاطر اینکه بعدا ادعا کنند خودشان پشت فرمان بوده‌اند و اصلا بدلکار نداشته‌اند؟؟؟

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=58706

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code