۰۷۰۹۱۴۰۱

روایتی از درگیریهای چهار امدادگر در دل زلزله بم+عکس

سینماژورنال: مستند داستانی «آوار خاطره» که به موضوع زلزله بم می پردازد در ایام تعطیلات نوروز نیز تصویربرداری خود را ادامه خواهد داد.

به گزارش سینماژورنال این مستند سی دقیقه ای با نگاهی متفاوت نسبت به زلزله بم تلاش می کند از زوایای دیگر این واقعه دلخراش سال دی ماه ۱۳۸۲ را به تصویر بکشد.

طراحی این مستند داستانی را فرهاد مهرخیرانی بر عهده دارد و عقیل بهرامی به عنوان کارگردان در این پروژه حضور دارد.

در مستند داستانی «آواره خاطره» هنرمندانی چون فرهاد مهرخیرانی، نسیم افشارپور، سحر ستوده و عقیل بهرامی به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند.

این مستند داستانی راویتی از چند امدادگر در زمان زلزله بم است که به طریق مختلف به امداد و کمک رسانی به زلزله زدگان می پردازند.

از دیگر عوامل این مستند داستانی می توان به فرهاد مهرخیرانی نویسنده، مجتبی تقوی نیا طراح گریم، فرهاد جمالی مدیر تصویر برداری، سید علیرضا حسینی عکاس، علیرضا مرادی مشاوره رسانه و با همکاری رامبراند استودیو اشاره کرد.

بهرامی کارگردان این اثر نیز پیش از این با اعلام اینکه، موضوع زلزله بم از جمله اتفاقاتی است که هیچ گاه از حافظه تاریخی ایران پاک نخواهد شد، از مسئولان و سازمان های سینمایی برای حمایت از این پروژه و آثاری از این دست درخواست حمایت های داشته است.

آوار خاطره
آوار خاطره
image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۶:۵۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=19644

بعدش؟

مطالب اخیر

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code