۲۵۰۵۱۴۰۱

رقابت پیمان قاسم‌خانی، مسعود ده‌نمکی و حاتمی‌کیا در نوروز ۹۵

سینماژورنال: برخلاف سالهای قبل که قرارداد پخش آثار سینمایی اغلب حول و حوش برگزاری جشنواره فجر صورت می گرفت امسال اما قراردادهای پخش زودتر در حال انعقاد است.

به گزارش سینماژورنال دو هفته قبل قرارداد پخش “بادیگارد” ابراهیم حاتمی کیا با فیلمیران بسته شد تا در نوروز ۹۵ روی پرده برود.

حالا محمد شایسته خبر داده که پخش “پلیس بازی” نخستین فیلم پیمان قاسم خانی در مقام کارگردان را هدایت فیلم برعهده گرفته است.

این اتفاق در حالی می افتد که “پلیس بازی” تازه از هفته آینده کلید می خورد!

هدایت فیلم که به جز این یک کمدی دیگر به نام “۵۰ کیلو آلبالو” به کارگردانی مانی حقیقی را هم تولید کرده قصد دارد یکی از این دو فیلم را نوروز ۹۵ روی پرده بفرستد.

از آنجا که مسعود ده نمکی نیر معمولا آثارش را در نوروز روی پرده می فرستد احتمالا رقابت اصلی اکران امسال میان “رسوایی۲” و “پلیس بازی” خواهد بود و البته که “بادیگارد” هم ضلع سوم و البته نه چندان پررنگ این رقابت است.

از آنجایی که هر دفتر پخش در هر موعد اکران نمی تواند بیشتر از یک فیلم را پخش کند اگر بنا باشد فیلم حاتمی کیا نوروز روی پرده برود قطعا پخش “رسوایی۲” به شرکتی دیگر واگذار خواهد شد؛ شرکتهایی چون بامدادفیلم و نسیم صبا می توانند مهمترین گزینه ها باشند!!!

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=14315

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code