۱۳۰۹۱۴۰۰

رسانه اصلاح‌طلب خبر سینماروزان را تأیید کرد⇐ردّپای دو مجری تلویزیون به نامهای «م.م» و «ا.ع» در پرونده تخلفات یک موسسه مالی-اعتباری/«م.م» ۲میلیارد و ۹۰۰میلیون تسهیلات گرفته و «ا.ع» دقیقا ۳میلیارد عایدی داشته!!!

سینماروزان: برگزاری محاکمه متهمان پرونده تخلفات در موسسه مالی-اعتباری ثامن سبب ساز هویدا شدن ارتباطات برخی مجریان تلویزیون با این موسسه شده است؛ روندی که پیشتر هم در سینماروزان درباره آن اطلاع رسانی کردیم.(اینجا را بخوانید)

به تازگی روزنامه اصلاح طلب «شرق» هم با ارائه گزارشی درباره این تخلفات از ردپای دو مجری تلویزیون به نامهای «م.م» و «ا.ع» که هر دو برنامه های گفتگومحور را اجرا میکنند در پرونده تخلفات این موسسه خبر داده است و از تسهیلات میلیاردی دریافت شده توسط این دو خبر داده است.

«شرق» نوشته است: موارد تخلف پرونده مالی ثامن‌الحجج موردهای عجیبی نیز دارد؛ هزینه‌های ‌میلیاردی به نام تبلیغات برای دو مجری تلویزیون. در تاریخ ۱۴/۱۲/۹۱ و ۴/۷/۹۲، مؤسسه ثامن‌الحجج دو مبلغ ۱۸۰ میلیون‌تومانی و ۴۰۰ میلیون‌تومانی را به حساب «م.م» مجری یک برنامه تلویزیونی واریز می‌کند و عنوانی که روبه‌روی این اعداد در توضیح دلیل وجه ذکر شده، یک کلمه است؛ هدیه. اما رقم هدیه‌ای که آقای «م.م» به‌عنوان هدیه دریافت کرده، در مقابل تسهیلات دریافتی او از ثامن‌الحجج تقریبا ناچیز است. «م.م» از مؤسسه ثامن‌الحجج یک وام دومیلیارد‌و ۹۰۰ میلیون‌تومانی دریافت کرده که تنها ۸۰۰ میلیون تومان آن را بازگردانده است که البته این رقم بازگشتی را از هدیه دریافتی (۵۸۰ میلیون تومان) کم کنیم، به عدد ۲۲۰ میلیون تومان می‌رسیم که در واقع از جیب «م.م» خرج شده و درمقابل دومیلیارد‌و ۷۸۰ میلیون تومان را در حساب خود نگه داشته است.

این رسانه ادامه داده است: ثامن‌الحجج به مجری معروف دیگر تلویزیون «ا.ع» هم بی‌توجه نبوده و به حساب او هم سه میلیارد تومان در قالب هزینه تبلیغات واریز کرده است.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۵:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=51182

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code