۰۱۰۷۱۴۰۰

این بازیگر سینما همسر دوم ظریف معرفی شد+عکس

سینماژورنال: طی روزهای اخیر شایعه‌ای مبنی بر جاسوس بودن همسر دوم وزیر امور خارجه کشورمان منتشر شد.

به گزارش سینماژورنال شایعه ای فتوشاپی که در آن با قرار دادن تصویری از آفرین چیت ساز در کنار ظریف این ادعای طرح شده بود که اين فرد همسر دوم ظریف وجاسوس است.

آفرین چیت ساز بازیگر سابق سینما است که در ماههای اخیر به دلیل جرم امنیتی بازداشت شده و اردیبهشت ماه امسال نیز خبر محکومیتش به ده سال حبس تعزیری به اتهام اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت و ارتباط با دولت‌های بیگانه منتشر شده بود.

چیت ساز که سابقه بازی در آثاری نظیر “در شهر خبری نیست هست”، “دایره زنگی” و “سرگیجه” را دارد همسر سابق علی دهکردی بازیگر سینما و تلویزیون است؛ بازیگری که بیش از هر چیز بخاطر ایفای نقش در “از کرخه تا راین” ابراهیم حاتمی کیا شهره است.

اتهام امنیتی چیت ساز که به بازداشت او منجر شد و سپس انتشار خبر محکومیتش سبب ساز آن گردید که شايعه سازان با قرار دادن تصویری از او کنار محمدجواد ظریف این بازیگر سابق را به عنوان همسر دوم ظریف معرفی کنند.

گفتني است چيت ساز كه در سينما به ايفاي نقش در نقشهای مكمل مي‌پرداخت چند وقتي بود كه در روزنامه دولتي “ایران” در نقش يك مفسر و تحليلگر سياسي ظاهر شده و مطالبش حتي در ستون اول اين روزنامه چاپ مي‌شد!!

محمدجواد ظریف آفرین چیت ساز

در بالا عکسی ساختگی را می‌بینید که محمدجواد ظریف را در کنار آفرین چیت‌ساز نشان می‌دهد/این عکس برآمده از تصویری واقعی است که در آن ظریف کنار همسرش دیده می‌شود

آفرین چیت ساز
آفرین چیت ساز همسر سابق علی دهکری
image_print
تاريخ انتشار: جمعه 20 می 2016 - 14:08
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=22836

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code