۰۵۰۱۱۴۰۲

راه‌اندازی یک جشنواره جدید به دبیری مدیرعامل سابق انجمن سینمای جوان

سینماروزان: تب برگزاری جشنواره در کشور ما همچنان داغ است و تقریبا ماهی نیست که خبر برگزاری یک یا چند جشنواره هنری شنیده نشود.

به گزارش سینماروزان تازه ترین جشنواره ایرانی هم جشنواره ای به نام وحدت اسلامی است که بناست به دبیری هاشم میرزاخانی رییس انجمن سینمای جوان در روزگار مدیریت جواد شمقدری بر سازمان سینمایی برگزار شود.

اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی آذر ماه سال جاری و همزمان با سی امین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران برگزار خواهد شد.

هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره با اعلام این مطلب گفت: با توجه به جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره که با حضور دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حضرت آیت الله اراکی  و معاونین مجمع برگزار شد تصمیم گرفته شد که اولین دوره این جشنواره همزمان با  ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام و هفته وحدت در آذرماه ۹۵ برگزار شود.

وی ادامه داد: استقبال هنرمندان و سینماگران داخلی و خارجی از این جشنواره بسیار خوب بوده است وآثار مناسب و متنوعی با موضوعات مرتبط با جشنواره به دبیر خانه جشنواره رسیده است و بزودی اسامی هیات های انتخاب و آثار برگزیده اعلام می شود.

اولین دوره جشنواره بین المللی وحدت اسلامی در بخش های کوتاه و نیمه بلند، نماهنگ و بلند با محوریت وحدت مسلمین، قرآن کریم ،پیامبر اعظم(ص) و بخش ویژه اسلام ستیزی به دبیری هاشم میرزاخانی در تهران  برگزار می شود.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۶:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=29278

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "راه‌اندازی یک جشنواره جدید به دبیری مدیرعامل سابق انجمن سینمای جوان"

  1. فرهاد ایرانی گفت:

    یارو رو تو ده راه نمیدادن سراغ خونه کد خدا رو میگرفت.اعتماد به نفس این آقا عینا به احمدی نژاد رفته.عجبم از فیلمسازانی است که شرکت میکنند.
    اسلام دکان خوبی برای بعضیا شده.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code