۰۵۰۷۱۴۰۱

رامسین کبریتی مقارن با رونمایی فصل سوم “ستایش” گفت⇐اگر فصل سوم زودتر ساخته میشد هیچ گاه ایران را ترک نمیکردم!/اگر فصل چهارم “ستایش” تولید شود قطعا در سریال خواهم بود!

رامسین+کبریتی2

سینماروزان: فصل سوم سریال “ستایش” در شرایطی روی آنتن میرود که رامسین کبریتی بازیگر کاراکتر “صابر فردوس” این سریال فرسنگها دور از ایران و در کانادا به سر میبرد.(اینجا را بخوانید)

رامسین کبریتی در اظهارنظری نسبت به روی آنتن رفتن فصل سوم سریال به سینماروزان گفت: راستش خیلی دلم میخواست در ایران بودم و در فصل سوم “ستایش” کار میکردم بخصوص که دوستان و همکاران خوبی در این سریال داشتم ولی نشد که بشود…

کبریتی ادامه داد: چهار سال از فصل دوم گذشته و حالا من از کانادا فصل سوم را پیگیری خواهم کرد. شاید اگر فصل سوم زودتر ساخته میشد هیچوقت ایران را ترک نمیکردم و الان در کانادا نبودم و مسلما در ایران بودم و در آن صورت شرایط خیلی فرق میکرد.

این بازیگر درباره دورنمایش نسبت به فصل سوم اظهار داشت: در مورد قصه سریال چیزی نمیدانم و خبر ندارم که برای شخصیت های سریال چه اتفاقاتی میافتد اما برای تک تک عوامل سازنده و بازیگران سریال آرزوی موفقیت میکنم تا سریال مثل گذشته پربیننده باشد.

رامسین کبریتی در پاسخ به این سوال سینماروزان که اگر فصل چهارمی هم برای “ستایش” ساخته شود چقدر امکان دارد در سریال باشد گفت: اگر فصل چهارم ساخته شود و من در ایران باشم- که قطعا هستم- حتما در سریال خواهم بود. حتی اگر “صابر”ی هم در فصل چهارم وجود نداشته حتما در فصل چهارم خواهم بود ولو به قیمت اینکه شخصیت دیگری را بازی کنم.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۱۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=57312

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code