۱۳۰۱۱۴۰۲

راز ممنوع‌التصویری این بازیگر فاش شد+عکس

سینماژورنال: در حالی که در برهه های زمانی مختلف هنرمندان مختلفی بوده اند که به دلایل مختلف از سوی صداوسیما ممنوع التصویر شده اند و اغلب هم دلایل این ممنوعیتها به صراحت اعلام نشده در یک مورد جدید راز ممنوع التصویری یک بازیگر مرد مشخص شد.

به گزارش سینماژورنال حمیدرضا نعیمی بازیگر و کارگردان تئاتر از جمله چهره هایی است که در ماههای اخیر ممنوع التصویر شده و گمانه زنیهای متعددی درباره این ممنوعیت مطرح می شود.

از جمله این گمانه زنیها انتقاد او از سیاستهای دولت گذشته است با این حال روزنامه “کیهان” با رد این گمانه زنی دلیل ممنوع التصویری این بازیگر را فاش کرد.

این روزنامه با اشاره به اظهارات سال قبل نعیمی در یک برنامه تلویزیونی نوشت: دلیل اصلی عدم نمایش تصویر او اظهارات سخیف وی در یک برنامه تلویزیونی در سال گذشته بود.

این رسانه ادامه داد: نعیمی سال قبل در برنامه مجله تئاتر شبکه چهارم سیما و در واکنش به احتمال ساخت یک مسجد در نزدیکی تئاتر شهر گفته بود که در صورت افتتاح این مسجد نه ‌تنها وی، بلکه سایر اهالی تئاتر دیگر پایشان را به مجموعه تئاتر شهر نخواهند گذاشت!

همین اظهارنظر نعیمی بوده که باعث شده او در لیست ممنوع التصویران رسانه ملی جای گیرد.

حمیدرضا نعیمی
حمیدرضا نعیمی
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۵:۳۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=8119

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "راز ممنوع‌التصویری این بازیگر فاش شد+عکس"

  1. محسن گفت:

    به نظر من باید محاکمه هم میشد. البته اسلام رحمانی اجازه این کار را نمی دهد اما لعن و نفرین و عدم اقبال مردم از این شخص که منع نشده. بهترین کار اینه که به اشخاصی مثل ایشون بی محلی کنیم تا شاید حساب کار دستشان بیاید و شاید به فکر فرو بروند و حتی عذرخواهی هم بکنند.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code