۱۲۰۷۱۴۰۲

رئیس سازمان سینمایی خطاب به رئیس رسانه ملی: گزارش سراسر کذب و نادرست بخش خبری “بیست و سی” {درباره تغییر نام جشنواره فجر} را تصحیح کنید!

سینماژورنال: حجت الله ایوبی معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی در نامه ای به محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما از رویکرد بخش خبری “بیست و سی” گلایه کرد.

به گزارش سینماژورنال در متن نامه ایوبی با گلایه از رویکرد این برنامه درباره تغییر و تحولات بین الملل فجر به صراحت از این سخن گفته که اطلاعات این برنامه درباره این تغییر نادرست و سراسر کذب بوده است.

سینماژورنال متن کامل نامه ایوبی به سرافراز را ارائه می دهد:

تشکر از پخش بهتر تیزرهای تلویزیونی

جناب آقای دکترمحمد سرافراز رئیس محترم سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران؛با سلام و احترام! وظیفه خود می دانم از رویکرد مثبت سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران در پوشش رویدادهای سینمایی کشور به ویژه پخش بسیار بهتر تیزرهای سینمایی تشکر کنم؛ بی تردید اعتلای سینمای ایران کمک بزرگی به رسانه ملی برای انجام رسالت خطیرش، خواهد کرد.

گزارش سراسر کذب و نادرست بخش خبری “بیست و سی” را تصحیح کنید

با این وجود و به رغم میل باطنی برای پاسخگویی به شبهه افکنی های رسانه ای که هرازگاهی رخ می دهد، به دلیل اهمیت موضوع از شما درخواست می شود دستور فرمایید گزارش سراسر کذب و نادرست بخش خبری “بیست و سی” شامگاه پنجشنبه ۲۹ مرداد با موضوع تغییر نام جشنواره فیلم فجر را جهت روشن شدن افکار عمومی تصحیح کنند؛ البته این نخستین بار نیست که این برنامه با رویکردی تخریبی موجب تشویش افکار عمومی نسبت به برنامه های سازمان سینمایی شده است.

در برنامه یادشده این گونه تصریح شده که دیگر جشنواره فیلمی به نام فجر وجود نخواهد داشت به زعم تحلیل گر برنامه در جمع بندی نهایی خود از اینکه نام فجر از سینمایی که در خور نام انقلاب اسلامی نیست ،برداشته شده، اظهار خوشوقتی کرده است. این برنامه علاوه بر نشر خبر کذب، سینمای پرافتخار کشور را که مورد حمایت بی دریغ مقام معظم رهبری است در مقابل ارزش های اسلامی و انقلابی قرار داده است.

سیمرغ های جشنواره در شماری از کشورهای جهان به پرواز درخواهد آمد

به زودی مقرارات جشنواره فیلم فجر از سوی دبیر محترم این جشنواره اعلام و سیمرغ های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نه تنها در تهران و استان های مختلف بلکه برای نخستین بار در شماری از کشورهای جهان همزمان با دهه جشن های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به پرواز درخواهد آمد و زود باشد که آفتاب آید دلیل آفتاب. و زود باشد که این حقیقت بر همگان آشکار شود.

سرمایه بزرگ رسانه ملی که همان اعتماد مخاطبین است چه خواهد شد؟

اما سرمایه بزرگ رسانه ملی که همان اعتماد مخاطبین است چه خواهد شد؟ آیا شایسته است که فردی یا گروهی برای منفعتی گذرا و سیاسی سرمایه بزرگ اعتمادملی را مخدوش کند؟ با شناختی که از جنابعالی وجود دارد یقین می دانیم که آنچه روی داده بیرون از خواست و اراده سازنده شماست. امید که با دستور فوری شما آب رفته به جوی بازگردد. موفقیت های روزافزون تان را از خدواند بزرگ خواستارم.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=8855

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "رئیس سازمان سینمایی خطاب به رئیس رسانه ملی: گزارش سراسر کذب و نادرست بخش خبری “بیست و سی” {درباره تغییر نام جشنواره فجر} را تصحیح کنید!"

 1. رفیق گفت:

  کجاش کذبه اقای ایوبی؟؟؟
  واضح صحبت کنید…

 2. الی گفت:

  بازم دعواااا
  بس کنید دیگه
  خجالت بکشید

 3. حسن گفت:

  سلام جناب رییس سازمان سینمایی
  به جای این نامه نگاریها یه فکری به حال وضعیت اکران سینماهای مملکت کنید
  بابا یک کمدی دو ماهه روی پرده است…چند بار باید ببینیمش؟؟؟
  دو تا فیلم جدید اکران کنید

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code