۰۹۰۳۱۴۰۲

دو سال بعد از ایفای این شخصیت توسط حامد بهداد در یک سریال کشدار⇐واگذاری ایفای نقش جهان‌آرا به بازیگر فیلم ارگانی و ضدفتنه «ماه گرفتگی»

سینماروزان: کامبیز دیرباز که این روزها سریال «زیر پای مادر» را روی آنتن دارد که چندان مورد توجه مخاطبان قرار نگرفته و البته یک فیلم ارگانی ضدفتنه با نام «ماه گرفتگی» را هم آماده اکران دارد بناست در نمایشی به کارگردانی ایوب آقاخانی ایفای نقش شهید محمد جهان آرا فرمانده سپاه خرمشهر در ابتدای جنگ تحمیلی را برعهده داشته باشد.

به گزارش سینماروزان کامبیز دیرباز آخرین بار هشت سال پیش با نمایش «یک زن، یک مرد» به کارگردانی آزیتا حاجیان روی صحنه تئاتر رفته بود و حالا بعد از مدتها با بازی در نقش شهید جهان آرا مجددا روی صحنه می آید؛ نقشی که دو سال قبل در سریال «کیمیا» توسط حامد بهداد ایفا شده بود.

ایوب آقاخانی نویسنده و کارگردان تئاتر کشور و سرپرست گروه تئاتر پوشه از قطعی شدن بازیگر نقش شهید محمدجهان آرا در سومین حلقه از تریلوژی پرتره نگاری‌های جنگ خود خبر داد و گفت: این نقش حساس را کامبیز دیرباز، بازیگر تئاتر، سینما و تلوزیون ایفا خواهد کرد.

آقاخانی افزود: دیرباز ۱۸ سال پیش با ایفای نقش سیاوش در مجلس «سیاوش خوانی» امیر دژاکام به طور جدی در تئاتر حضور پیدا کرد و امروز نیز در نقش یک قهرمان ملی تاریخ جنگ تحمیلی کشورمان به کارگردانی بنده روی صحنه می رود.

وی با اشاره به اینکه این سومین حلقه از تریلوژی پرتره نگاری‌هایم است، اظهار داشت: بعد از شهید احمد کشوری، شهید دکتر مصطفی چمران و شهید محمد جهان آرا آخرین و سومین پرتره جنگی است که به نگارش آن پرداختم.

نمایش جدید گروه تئاتر «پوشه»، همزمان با هفته دفاع مقدس، نیمه دوم شهریور ماه ۱۳۹۶ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۷:۴۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=39054

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code