۰۳۰۱۱۴۰۲

دو اتفاق تقریبا همزمان که خنده و گریه توامان را موجب می‌شود⇐خانه سینما خواستار تعطیلی پروژه‌های تصویری شد!/نایب‌رییس هیات مدیره خانه سینما درگیر سریال‌سازی شد در سی‌سنگان!

 

 

سینماروزان/پیمان اسماعیلی: رفتارهای غریبی که از روسای دولتی-صنفی سینما بروز می‌کند تمامی ندارد…

به گزارش سینماروزان از یک طرف سالن‌های سینمایی که در بهترین حالت حتی یک‌سوم ظرفیت هم مخاطب نداشتند، مدتهاست تعطیل شده‌اند ولی از آن طرف اداره نظارت سینما پروانه ساخت صادر می‌کند و کم نیستند پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی که در حال تولیدند.

خانه سینما به تازگی اطلاعیه‌ای داده و خواستار تعطیلی تمام پروژه‌های تصویری از ابتدای آذر شده است. در اطلاعیه خانه آمده است: از همه همکاران به ویژه تهیه کنندگان صبور صنعت تصویر ایران می‌خواهیم از امروز اول آذرماه و در همراهی با اطلاعیه جدید ستاد ملی کرونا تولیدات خود را متوقف کنند تا ضمن عمل به مسئولیت اجتماعی خویش، سلامتی همکارن عزیزمان به مخاطره نیافتد.

اطلاعیه خانه سینما درشرایطی صادر شده که در آستانه آذرماه خبر کلید خوردن سریال تازه نایب‌ریسس هیات مدیره خانه سینما، منتشر شد.

علیرضا نجف‌زاده نایب‌رییس هیات مدیره سینما سریال نوروزی “بوتیمار” را به تهیه‌کنندگی مهران مهام در جنگل‌ سی‌سنگان کلید زده است!

بهتر نبود خانه سینما ابتدا از روسای خانه می‌خواست که از هر گونه فعالیت کاری در پیک کرونا دست بکشند و سپس مابقی سینماگران را به تقیه فرامی‌خواند؟؟؟

روسای خانه و به‌ویژه هیات مدیره‌اش که دربرابر مشکلات معیشتی اهالی سینما کاملا سکوت کرده‌اند حتی جسارت این را ندارند که خود پیشقدم عمل به اطلاعیه‌هایی شوند که خود صادر می‌کنند؟؟؟

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=62249

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code